IDLE MİNER TYCOON hileli apk

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

IDLE MİNER TYCOON hileli apk v1.49.0 mod, maden ve tycoon oyunu sevenler için bulunmaz oyun. Ünlü firma Fluffy Fairy Games tarafından tasarlanmış oyunumuz , Android üzerinden oldukça büyük ilgi görüyor. Amacımız madenden en yüksek parayı kazanmak ve kendimizi daha fazla geliştirmek. Miner Tycoon oyununda yaşanan zorluklardan dolayı para hileli apk tercih edilmektedir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

OYUN TANITIM VİDEOSU

[youtube=https://www.youtube.com/watch?v=ec8WTd_YnFw&w=320&h=266]

İNDİRME LİNKLERİ

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

apk indir buton

oyun etiketleri

IDLE MİNER TYCOON hileli apk

Tycoon online bir online iş simülasyonu. Her oyuncu kendi sanal şirket yönetir ve birçok rakip arasında en başarılı olmaya çalışır. Fabrikalar kurmak ve piyasada ya da kendi mağazalarında satmak için mal üretmek. Ofisler inşa size dayalı şehir nüfusu için çeşitli hizmetler sunmak için. Ne yaparsan yap, Tycoon online dünya eylemleri ve diğer oyuncuların bu bağlı olarak her gün değişiyor. Oyun gerçek zamanlı olarak oynanır ve şirketiniz oturum açmadığınızda bile yaşıyor ve nefes alıyor.
Tycoon online çok az sistem gereksinimleri vardır. Bu bir tarayıcı tabanlı oyundur, yani hiçbir program yükleme gerektirir. Çoğu tarayıcı ve Online Tycoon ile çalışmak İnternet bağlantınızın hızı olarak hiçbir gereksinimleri vardır.
Kayıt olurken, az miktarda ıkr (Tycoon Online para birimi) alacaksınız. Şirketinizi kurarak bunun bir kısmını harcayacaksınız, ama buradan, işinizin kaderi kendi ellerinizde. En Tycoon online anlamak için kolay bir oyun bulmak, ancak yardım dosyaları (oyun arayüzü sağ tarafta bir bağlantı yoluyla bulundu) üzerinden okumak için tavsiye edilir ilk kez bir şirket başlatırken. 

IDLE MİNER TYCOON hilesi

Eğer sorularınız varsa ve Yardım dosyasında onların cevaplarını bulmak mümkün değilse, daha deneyimli oyuncular, aralarında forum moderatörler (“polis” olarak belirlenmiş), size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır – forumlarda ya da sohbet fonksiyonu aracılığıyla.
Tycoon online iki sıralama listeleri vardır ve hedefiniz her ikisi de tırmanmaktır. S-rank (hisse senedi sıralaması) borsa en akıllı hisse alımları yapan oyuncu tarafından kazanılır. C-rank (şirket rank), kendi şirketinin değerini en çok arttıran oyuncu tarafından kazanılır. İyi yapmak için, fabrikalar kurmak, üretmek ve mal satmak, hisse senedi ile ticaret, personel kiralama ve başarılı olmak için daha fazla gerekir.
Tycoon online sırayla oynanır. Her tur 70 gün sürer (10 hafta). Tur sona erdiğinde, kazananlar karar verilir ve tüm oyuncular S-rank ve C-rank üzerinde ne kadar iyi yaptıklarına bağlı olarak Tycoon Online puan (üst) verilir. Bu puanları oyun tarihinin boyunca en büyük Tycoon görüntüler şöhret bir Hall eklenir. Turun sonunda, oyun sıfırlar ve 1-2 hafta sonra yeni bir tur başlar. Bir kez daha, herkes yeniden başlayacak ve tüm oyuncular Tycoon online üst ulaşmak için aynı şansı olacaktır.
Tycoon online sürekli geliştirme altında ve her zaman ve sonra, oyunun sürümü yükseltilir ve yeni özellikler tanıtıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir