I AM BREAD hileli apk indir

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

I am Bread v2.1.1 FULL hileli apk, hileli olarak tekrar paylaşıyorum. Sınırsız hileli olarak indirip oynamanız mümkün.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

İNDİRME LİNKLERİ

apk indir buton

oyun etiketleri

I AM BREAD hileli apk indir

İyi ekmek hakkında bir sürü soru geldi. Ve şaşırtıcı değil, çünkü hepimiz büyüdük. Kahvaltı için tost, öğle yemeği için sandviç, akşam yemeği için ekmek yanında, oldukça yaygın bir uygulama, değil mi?Ama şeker hastasıysanız, ekmek payınızı alır mı? Yemek için uygun mu? Diğerlerinden daha iyi olan bazı ekmekler var mı?Bunların hepsi harika sorular, o yüzden içeri girip bunu tekrar gözden geçirelim. Eğer herhangi bir sorunuz varsa, sadece yazının en altında bırakın ve biz bu konuda sohbet edeceğiz. Ücretsiz bir düşük carb breads menü pişirme CourseJUMP almak için buraya tıklayın: ekmek ne tür en iyisidir? | Buğday Ve Çavdar Ekmekleri | Ekşi Ekmek | Ekmek Yarası Keser Mi?  Evde Düşük Karbonhidratlı Ekmek Yapmak Tahıllardan Daha Mı İyi? | Düşük Carb Ekmek Seçenekleri Satın Alabilirsiniz | Ücretsiz Ekmek Pişirme Sınıfı

Bir Diyabetik İçin En İyi Ekmek Ne Tür Bir?
Biz son zamanlarda şeker hastalığı için en iyi flour türleri kaplı ettik, Bu yüzden kazmak ve ekmek hakkında konuşmak önce, hadi kısaca un dolandırıcı levha bakalım. Hindistan cevizi un yukarıda her şey 30 g net karbonhidrat ve yukarıda, gerçekten yukarı gidiyor nasıl bakın.

Aslında, en iyi ekmek size keten tohumu, badem, nohut ya da hindistan cevizi un yapılır olanlar yemek için, biraz daha zor gelmek vardır.

Tabii ki, bunu aşmanın en basit yolu … … kendininkini yapmaktır. Ama, herkes kendi yapmak istediğini anlıyorum, ve neyse ki, satın alabilirsiniz büyük düşük carb ekmek seçenekleri tedarik şirketler oldukça sayıda vardır.

Kepekli tahıl ve çavdar ekmeği ve şeker hastalığı
Genellikle beyaz şeyler yerine tam tahıl yemek önerilir ve bu doğrudur, bütün tahıllar karmaşık karbonhidratlar, yerine basit karbonhidratlar vardır çünkü daha iyi bir seçimdir.

Ama, tüm tahıl alır ve bir un içine öğütmek zaman, vücudunuzun onu sindirir şekilde değişir. Bu özellikle tahıl hantal lif bileşeni parçalanır çünkü olur, yani daha az sindirim – sizin için bir diyabetik olarak daha yüksek kan şekeri spikes anlamına gelir.

Daha önce glisemik indeksi duydun mu?

“Glisemik indeksi (GI) hangi onlar yemekten sonra kan şekeri düzeylerini yükseltmek ölçüde göre 0 ila 100 arasında bir ölçekte karbonhidrat bir sıralamasıdır.” Kaynaklı

Yüksek GI gıdalar hızla kan şekeri etkisi, düşük GI gıdalar yavaş bir sindirim ve emme ve kan şekeri daha yavaş bir artış üretmek. 55’in altında düşük gi olarak kabul edilir. Bu nedenle bir gıda daha iyi, ve daha hızlı daha hızlı kan şekeri ve daha kötü bir diyabet olarak sizin için olduğunu etkiler.

Yani şimdi bir buğday çekirdeği hem de tüm buğday unu bir örnek olarak GI bakabilirsiniz. Tüm buğday çekirdekleri 30 (düşük gi) ve kepekli un 71 (yüksek Gİ) ‘ dir.

Bunun anlamı, buğday ekmeğinin gerçekten o kadar da iyi olmaması.

En iyi bahis çavdar ekmeği gelince Pumpernickel ekmek olduğunu-tüm çavdar taneleri yapılmış ve 41-46 düşük gi. Ama, pumpernickel ekmek tam olarak sandviç tipi bir ekmek değildir, ve kendi keskin tadı da vardır.

Biraz daha seviye kontrol edelim.:

Normal çavdar ekmeği 57-78
Buğday kepeği 68-69
Buğday beyazı ekmek 71
100% buğday beyazı 85 %
Yani bunların hepsi lise öğrencisi ve iyi bir seçenek değil.

Ekşi ekmek ve diyabet
Ekşimiş ekmek geleneksel yöntemlerle yapılır, burada başlangıç hamur maya ve şeker yerine ekmek artış sağlamak için fermente edilir. Şaşırtıcı, bu ekmek yapma yöntemi bizim için çok daha iyi.

Ekşi yapmak sindirim yardımcı yararlı bağırsak bakterileri üretir ve bu o zaman kan şekeri yanıtı etkiler nasıl güçlü bir etkisi vardır.

Sonuç olarak, ekşimiş ekmekler gi – ekşimiş çavdar ekmeği 48, ekşimiş 53-66, ekşimiş buğday ekmeği 54 ile yapılan %80 arpa ekmeğinden daha düşüktür. Yani ekşi bir dilim olması diğer ekmeklerden daha iyi bir seçim olacak.

Ama hikayenin biraz daha fazlası var.

Ekmek Kesmek Şeker Hastalığına Yardım Eder Mi?
Şey, GI önemli, ama sonra da genel karbonhidrat alımı dikkate almak zorunda.

Burada karbonhidrat miktar ile yukarıdaki ekmekler bazıları vardır:

Pumpernickel ekmek – 1 dilim 26 g = 12.3 g carbs, 1.7 g fiber, 10.6 g net carbs (toplam carbs eksi lif = net carbs))
Yulaf kepek ekmek – 1 dilim 30 g = 11.9 g karbonhidrat, 1.4 g lif, 10.5 g karbonhidrat
Buckwheat ekmek – 1 dilim 47 G = 20 g karbonhidrat, 2 g lif, 18 g karbonhidrat
Ekşi buğday ekmeği – 1 dilim 57 g = 29 g karbonhidrat, 3 g lif, 26 g karbonhidrat
Süzülmüş tahıl ekmeği 1 dilim 34 g = 15 g karbonhidrat, 3 g lif, 12 g net karbonhidrat
Gördüğünüz gibi ortalama bir ekmek parçası 10-20 g karbonhidrat herhangi bir yerde olacak.

Daha sonra okumaya devam edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir