I AM BREAD bedava indir

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

I am Bread v2.1.1 FULL hileli apk, yoğun istek üzerine tekrar ekliyorum.  Bossa Studios Ltd tarafından üretilmiş olan oyunumuz, binlerce kez indirilme almıştır. Amacımız ekmek olarak görevlerimizi tamamlamak.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

İNDİRME LİNKLERİ

apk indir buton

oyun etiketleri

I AM BREAD hileli APK indir, I AM BREAD full apk indir, I AM BREAD hileli indir, I AM BREAD ucretsiz indir, I AM BREAD tam indir, I AM BREAD beles indir, 

I AM BREAD hileli apk indir

Ekmek ve dünyanın birçok boyunca en yaygın elyaf gıdalar biridir farklı çeşitleri binlerce vardır. Kanıtlar, ekmeğin binlerce yıldır insanlar tarafından yapıldığını ve yendiğini gösteriyor. Bugün, pek çok kişi bir fırın veya bakkal gelen ekmek satın, hala evde kendi ekmek fırında olsa da. Bu bir çok şekilde kullanılır, ama en popüler tost ve sandviç yapma kalır. ABD’de ticari ekmek en yaygın türü beyaz sandviç ekmeği, ama diğer çeşitleri de popüler. Çoğumuz malzemeleri düşünmeden her gün ekmek yiyoruz. Ekmeğin neyden yapıldığını öğrenelim.

Ekmek nedir?
Ekmek çoğunluğu un ve su bir hamur yapılır. Ek malzemeler şunlardır: tuz, sirke, Yağ, yağ, süt, yumurta, şeker, fındık, tohum ve baharatlar. Maya ve kabartma tozu gibi leavening ajanlar da yaygın ekmek artışı yapmak için kullanılır. Birçok ticari olarak yapılan ekmek koruyucu olarak da ürünün raf ömrünü artırmak için kullanılır. Bazı ticari ekmekler de ürünün besin değeri artırmak için vitamin ve mineraller ekledi içerir.

Ekmekte kullanılan un en yaygın buğday unu olmasına rağmen çavdar unu de çeşitli çeşitlerde kullanılmaktadır. Arpa, Mısır ve diğer tahıllar yapılmış unları daha az yaygındır, ama yine de bunların pek çoğu alerji veya hastalık gibi çölyak hastalığı olan insanlar için uygun olabilir gibi çok önemlidir.

Biliyor muydun?
Çoğu beyaz ekmek buğday tohumu ve kepek çıkarılmış olan bleached rafine un yapılır. Bu işlenmiş un raf ömrünü artırmak için 19.yüzyılda geliştirilmiştir. Ne yazık ki, buğday tohumu önemli vitaminler ve diğer besin içerir. Beyaz ekmek eleştirmenler kepekli ekmek daha iyi bir besin seçimi olduğunu göstermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir