HUNTİNG SİMULATOR hileli apk

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

HUNTİNG SİMULATOR hileli apk, avcılık seven yeğenlerim tarafından büyük talep görüyor. Oyunda amacımız avcılık yeteneklerimizi en iyi şekilde göstermek. Üstelik 4X4 kullanma imkanızda var. Vahşi doğada büyük bir macera sizleri bekliyor. Oyunumuzun grafikleri 3D olmakla beraber, 20 binden fazla indirilmiş. 
Dikkat Dayınız çıkabilir

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

İNDİRME LİNKLERİ

apk indir buton

oyun etiketleri

 HUNTİNG SİMULATOR 4×4 hileli indir, HUNTİNG SİMULATOR hilesi, HUNTİNG SİMULATOr hileli apk, HUNTİNG SİMULATOR mobil, HUNTİNG SİMULATOR android, 

HUNTİNG SİMULATOR 4X4  hileli apk 

 özellikle şövalyelik günlerinde yetiştirilen edeval avcılık, bir eğlence biçiminden çok daha fazlasıydı, bir sanat ve bilim olarak kabul edildi. Elzéar blaze, bir yazar ve Napolyon’un ordusunda bir kaptan göre, Ortaçağ avcılık üç kategoride dahil etti. İlk olarak, venery, “bir sürünün içinden belirli bir hayvanı yakalamak, almak veya öldürmek ” olarak tanımlanmaktadır.”İkincisi, Hawking, falcon ile avlanma sanatı, ve tüylü oyun avlamak için dua kuşları eğitim. Üçüncüsü başlangıçta kuşlara karşı bitkileri korumak için gerekenden yola çıktı fowling oldu.Venery’yle ilgili ilk tarihi bilgiler 7.yüzyılın kayıtlarında yer almaktadır. Charlemagne saltanatı altında, avcılık hala rastgele yapıldı, avlanan ilk hayvan saldıran party tanıştı. Charlemagne’nin oğullarının altında … … venery’nin tanıtılıp mükemmelliğe taşındığı yer. 13. yüzyılın sonunda, onun temel önsezileri anonim bir şiir “le dict De La chace du cerf ” olarak ilan edilir.” 1328 yılında başka bir isimsiz çalışma, “Livre Du Roy Modus,” tavşan geyik, tüm tüylü hayvanların avlanma kuralları listeledi.Ortaçağ avcılık ilk yazarlar çoğunlukla Fransız idi, ve bir sistem ve kurallar kodu içine organize ederek, her yerde kullanılan terim kurdu, Av Köpekleri gibi, onun Fransız adı tarafından bilinen “Chase”.

Aralarında Gaston Phoebus, Ortaçağ avcılığı için en iyi eserlerden birini yazdı. Tarih, savaştıktan sonra en çok avlanmayı seven … … zamanın en cesur şövalyelerinden biri olarak ondan söz ediyor. 1387’de yazdığı “Hunt kitabı” adlı kitabında, Burgundy Dükü olan cesur Philip ile birlikte, ayıların, yaban domuzu ve geyik avının etine girmek için keskin demir noktaları olan okların kullanımını anlatıyor, tavşan avlarken, oklar, vücudunu delmeden hayvana saplamak için tasarlanmış büyük bir kurşun ucu vardı.Orta Çağ avcıları kendilerini 8. yüzyılda Liège Piskoposu St. Hubert’in himayesine yerleştirdiler. Efsane onun boynuzları Haç İsa’nın parlak bir görüntü arasında taşıyan, bir geyik ile karşılaştıktan sonra dini hayat adanmış olduğunu söylüyor.

HUNTİNG SİMULATOR 4X4  hileli

“Livre Du Roy Modus” hawking bilim hakkında ayrıntılı bilgi verir. Falconslar, mutfak eşyaları, süs eşyaları veya yemek bulaşıkları, diğer kuşlar için asla kullanılmamışlardır. Onlar kalmak için alışık olduğu eldiven sık sık altın işlemeli ve kendi tür kuşlar dışında hiç kullanılmadı. Görmemek için başlarının üzerine konan deri çoraplar, cennet kuşlarının tüyleriyle altın, inci ve surmit ile işlemiştir. Her bir kuş bacaklarında iki küçük çan vardı.; bunlar tarafından yapılan gürültü çok belirgin idi ve kuş havada yüksek iken bile duyulabiliyordu. Çanlar genellikle Milan İtalya’dan geliyordu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir