HUNTİNG SİMULATOR hileli apk indir

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

HUNTİNG SİMULATOR hileli apk v3.12.3, av ve avcılık seven kardeşlerim ve yeğenlerim için oldukça güzel bir oyun. Oyunumuzda amacımız avcılık yeteneklerinizi sergilemek.
Dikkat Dayınız çıkabilir

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

İNDİRME LİNKLERİ

apk indir buton

oyun etiketleri

 HUNTİNG SİMULATOR 4×4 hileli indir, HUNTİNG SİMULATOR hilesi, HUNTİNG SİMULATOr hileli apk, HUNTİNG SİMULATOR mobil, HUNTİNG SİMULATOR android, 

Avcılık oyunu indir

Eyalet yüzyıl kodu, Kuzey dakota’da avlanmayı tanımladı. Yasal amaçlar için olsa da, tanımı oldukça hantal, ama NDCC20.Ve oyun kuşları; oyun hayvanlarını ve oyun kuşlarını çekmeyi, oyun hayvanlarını ve oyun kuşlarını çekmeyi, oyun hayvanlarını ve oyun kuşlarını çekmeyi, oyun hayvanlarını ve oyun kuşlarını çekmeyi, oyun hayvanlarını ve oyun kuşlarını çekmeyi, oyun hayvanlarını ve oyun kuşlarını çekmeyi, oyun hayvanlarını ve oyun kuşlarını çekmeyi, oyun hayvanlarını ve oyun kuşlarını çekmeyi, oyun hayvanlarını ve oyun kuşlarını çekmeyi, oyun hayvanlarını ve oyun kuşlarını; ve oyun hayvanları veya oyun kuşlarının alınmasında yararlı uygulama veya ekipman sahip iken vahşi yaşam doğru yürüyen, sürünen veya ilerlemek.bir€

Tanımı avcılık bakmak için akla gelebilecek her yolu kapsar. Birleşik Devletler’de, silah taşıma hakkına sahip oluyoruz. Silah menzilinde durmak ve hedefleri vurmak için bir lisansa ihtiyacın yok. Anayasal özgürlüğümüzün bir parçası.Bu yasal verbiage av tanımlamak için kullanılan Kuzey Dakota oyun ve Balık Departmanı yetki yaban hayatı yönetmek ve ilgili düzenlemeler uygulamak verir.Bu neden önemli? Çünkü çoğu Kuzey Dakota vatandaşları için av tanımı avcılık bir derece anlamına gelir, bu tür decooks ile sahaya gitmek gibi, ya da köpek ve av tüfeği ile bir bough dip yürüyüş. Ancak avlanmak için bir şey vurmak zorunda değilsiniz. Önemli olan çaba.

Sana özel bir örnek vereyim.

Tabii, silahım olmadan yürüyüşe çıkabiliriz, ama Sülün kızarırsa, ateş etmek istiyorum. Geyik mevsiminde ben de bir girişimde bulunmak istiyorum. Yasal tanımına ve avlanmanın kendi kişisel adımına uyuyor.

Bazıları için, avcılık bir atış elde anlamına gelebilir ve ben bile bazen insanlar bir şey eve getirmek sürece, avcılık olduğunu nasıl kanıtlıyor? Başarıyı başka bir gün için ortaya koyan tartışmayı kurtaracağım. Demek istediğim, Pazar günü öğleden sonra yürüyüşlerimiz avlanıyor … … ve yasal düzenlemeler ve avcı olarak etik durumumuz … … tarafından belirlenen standartlara uymamız gerekiyor.
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir