HUNGRY SHARK WORLD hileli apk indir

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

HUNGRY SHARK WORLD hileli apk, macera ve hayvan tarzı oyunları seviyorsanız oldukça harika. Ubisoft Entertainmen tarafından tasarlanmış olan oyunumuz, 1 milyondan fazla indirildi. Oyunda amacımız derin sular içine girmemiz ve hayatta kalmaya çalışmamız. Hungry Shark World sınırsız para ve elmas hilesiyle beraber geliyor.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

 
devam

oyunumuzdan videolar

videomuz
[youtube=https://www.youtube.com/watch?v=E8ByhvTOV1E&w=320&h=266]
videomoz

indirme linkleri

apk indir buton
indir

oyun etiketleri

HUNGRY SHARK WORLD hileli apk indir, HUNGRY SHARK WORLD hilesini indir, HUNGRY SHARK WORLd para hilesi, HUNGRY SHARK WORLD sınırsız hile, 

HUNGRY SHARK WORLD hileli apk indir

Aç köpekbalığı dünya şimdi kendi Facebook sayfası ve Twitter sayfası var. Bu ünlü Aç köpekbalığı evriminin halefi. Oyun daha cartoonish grafik tarzı kullandı ve daha fazla köpekbalığı içerir. Tüm köpekbalıkları bugün var (Megalodon ve Dunkleosteus hariç, hangi bir köpekbalığı bile değildir). Aç köpekbalığı evrim aksine, tüm “köpekbalıkları” meşru ve gerçek köpekbalıkları olmayan yaratıklar değildir (Big momma hariç (Dunkleosteus) ve katil balina). Oyun artık kendi sayfaları vardır, ve bir süre için gizli tutuldu ama şimdi Aç köpekbalığı topluluğu tarafından ortaya çıktı ve şimdi Ubisoft, fgol, ve Evrim sayfası içerir. Oyun Mega Gold Rush ve dört farklı yerlerde dünyanın çeşitli gibi birçok özelliği vardır. Simge köpekbalığı büyük beyaz, aynı zamanda her diğer açgözlü köpekbalığı oyunu simgesi gösterilir, ancak, birden çok kez değiştirildi ve bir kez Porbeagle ve boğa köpekbalığı oldu.Aç köpekbalığı dünya bir su macera nerede oyuncu kontrol köpekbalığı. Aç köpekbalığı dünya farklı su canlıları geniş özellikleri ve hatta olmayan su canlıları, insan gibi. Ayrıca para, mücevher ve para 2 farklı türleri vardır. Oyuncu oyun ilerledikçe, yapmak için birçok farklı misyonlar, keşfetmek ve ziyaret etmek için dünya haritası üzerinde 4 farklı yerlerde vardır.
Aç köpekbalığı dünyada, xs arasında değişen köpekbalıkları 8 farklı katman vardır!!. Her düzeyde köpekbalığı içeren 3-4 farklı köpekbalığı ile farklı görünüyor ve istatistikler, XS hariç, sadece Blacktip resif köpekbalığı içeren (xs) sırasıyla. Her düzeyde köpekbalığı giderek daha büyük bir diyet var, oyuncu harita üzerinde daha fazla yaratık yemek edebilmek için izin. Köpekbalığının her düzeyi de genellikle numaraları temsil edilen son seviyesinden istatistikleri geliştirdi. 3 istatistikler hız, ısırık ve Boost olarak bilinir, tüm sikke ile belirli bir köpekbalığı için zaman belirli sayıda yükseltilebilir hangi, fiyat daha büyük ve daha büyük köpekbalıkları için gidiyor.

Birkaç farklı menü de var. Orada köpekbalığı menü, bu oyuncu görüntülemek ve oyun birçok farklı köpekbalığı satın sağlar. Ayrıca kişisel köpekbalığı menü, o evcil, gadget’lar, aksesuarları veya Haritalar ile köpekbalığı özelleştirmek için oyuncu sağlar. Oyuncu ayrıca bu menüdeki köpekbalığını da yükseltebiliyor. Ayrıca harita seçimi menüsü de var, oyuncu istediği 5 yerden birini seçebiliyor. Oyuncu ayrıca şu anda sahip olduğu 3 görevi ve lider tahtaları da görebilir. Ayrıca Ayarlar menüsü vardır, bu Player müzik, ses, dil, hiçbir kan modu, bulut kaydeder özelleştirmek ve destek ve kredi görüntülemek sağlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir