HELİKOPTER SALDIRISI hileli apk

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

HELİKOPTER SALDIRISI 3D hileli apk ,Türkiye ve Dünya üzerinde popüler olmaya başlayan oyunların başında geliyor. Oyunumuzu gelen istekler doğrultusunda güncelleyerek tekrar ekliyorum. En son paket sayesinde de en güzel ekipmanları kullanabilirsiniz ve en son etkinlikleri kullanabilirsiniz. Oyunumuz Google Play’den 1 milyondan fazla indirilmiş olup grafikleri oldukça güzeldir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

 
 

oyunumuzun video

[youtube=https://www.youtube.com/watch?v=5JyV37x41XE&w=320&h=266]

indirme linkleri

apk indir buton

oyun etiketleri

HELİKOPTER SALDIRISI hileli apk

Helikopter
Bugün helikopterler hayat kurtarmak için, ulusları savunmak ve hatta turist eğlendirmek için kullanılan güçlü makinelerdir. Çoğu insan, ancak, helikopter tasarımı aslında Eski bir çocuk oyuncağı kapalı dayalı olduğunu öğrenmek için şaşırırlar.MÖ 400 civarında, Çinli çocuklar genellikle bambu uçan oyuncaklar ile oynadı, bambu düz bir parça sopa ile inşa. Sopa çocukların elleri arasında sıçrayıp, havada ateş etmek ve hafif bir mesafe uzaklıkta inmek için yeterli asansör yarattı. HELİKOPTER SALDIRISI 3D hileli apk Yüzyıllar boyunca Çin gençliği için ortak, bu oyuncak Rönesans sırasında sanat ile Batı dünyasına tanıtıldı. Bu giriş ilk helikopter tasarımları oluşturulmasına yol açtı.
1480’lerin başlarında Leonardo Da Vinci bu görüntüleri bir vida gibi inşa edilmiş bir uçuş modeli oluşturmak için kullandı. Ancak bu model hiç test edilmedi.

HELİKOPTER SALDIRISI 3D hilesi

1700’lerde, Rus, Çin ve Fransız mucitler tasarımları gibi çok sayıda helikopter önerdi. Her ne kadar mekanizmalar farklı olsa da, bu tasarımların her biri bir yay kullanılarak yukarı doğru itilebilir dairesel bir makine olarak inşa edilmiştir. Her biri, ancak, onların tam boyutu inşa edilemedi ve yerine oyuncak olarak satılan çocuk gibi prototip olarak kaldı.
1800’lü yıllarda buhar motorunun devreye girmesi üzerine, helikopterin erken formu nihayet yerden kaldırmayı başardı. 1878’de, Enrico Forlanini adında İtalyan bir mucit, buharla çalışan bir helikopter yarattı ve başarıyla uçtu. Bu tasarım dikey 20 tam saniye için hovered olduğu havaya 40ft yükselmiştir.
Açıkçası, bu sınırlı yetenek ticari uygulamalar için yararlı değildi, ve bu nedenle helikopter de 1900’lü yıllarda gelişimsel yolculuğa devam etti. Son olarak, 1900’lerin başlarında içten yanmalı motorun kullanımı, insanlı bir helikopterin uçmasına izin verdi. Ne yazık ki, ilk otuz yıl boyunca, bu uçuşlar küçük bir dakika daha az her bir yaşam yaşamış.
1924 yılında, helikopter havada 1,000 feet üzerinde yükselmeye ve yaklaşık 10 dakika boyunca uçmaya başlamıştı. Önümüzdeki 10 yıl içinde hızla ilerleyerek, 1930’ların ortalarında, helikopterler birçok saat boyunca uçabiliyordu üretilmeye başlandı ve dünya çapında hükümetler satıldı.
Bugün, helikopterin eşsiz yeteneği dikey kalkış ve arazi insanların kurtarma, ağır teçhizat taşıma ve hastaneye yaralı kişiler taşıma kullanımı için izin verir. Bir zamanlar bir çocuk oyuncak olarak başlayan rağmen, bu oyuncak sonunda dünyanın her yerinde mevcut ulaşım makineleri en yararlı parçalarından biri için tasarım oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir