HELİKOPTER SALDIRISI 3D hileli apk

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

HELİKOPTER SALDIRISI 3D hileli apk , son zamanlarda oldukça popüler olmaya başladı. Bunun için oyunumuzu paylaşmaya karar verdim. Candy Mobile tarafından tasarlanmış olan oyunumuz, Android ve ois üzerinden oldukça büyük talep görmekte. Amacımız kullandığımız helikopterle düşman hedefleri yok etmek. Oyunumuz 3D olup, 780.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

 
 

oyunumuzun video

[youtube=https://www.youtube.com/watch?v=5JyV37x41XE&w=320&h=266]

indirme linkleri

apk indir buton

oyun etiketleri

HELİKOPTER SALDIRISI 3D hileli apk

Genellikle yeni buluşlar ve teknik alanlarda gelişmeler ile ilgili olarak söylenmiştir çok az aslında yeni olduğunu. Bunun anlamı, tabii ki, uygarlığın ilerlemesi sırasında bir yerde, bir zamanlar, modern bir gün olarak kabul edilen bir fikir zaten çoktan olmuştu. düşünmek. Bu bazı şeyler hakkında doğru olabilir ama hepsi değil. Örneğin, Atom Enerjisi kesinlikle tamamen yeni bir bilimsel gelişmedir. İnsanoğlunun hastalıklarını tedavi eden … … harikulade ilaçlar, başka bir ilaç. Diğer taraftan helikopter, tüm hava taşımacılığı eşsiz ve en genç, antik hazlı yıllara kökenleri izini sürebilir. Bu en azından uçuş zanaatının temel araçları ölçüde, onun ayrıntılı mühendislik ve mekanik yapısı için değilse.Havacılık tarihinin tozlu dosyalarından elde edilen … … gerçekleri duymaktan zevk alan pek çok insan … … Çinlilerin bir helikopteri ilk kez uçurdukları sonucuna vardılar. Uygarlık milestones ilerleme birçok yaratıcıları, Çinliler yüzyıllar önce tüm rotatif kanatlı uçak granddaddy inşa olduğu söyleniyor. Tabii ki, bu gerçek bir helikopter değil, yolcuları taşıyabileceği ya da hatta bugün onları tanıdığımız bu zanaatlardan birine benzediği anlamında. Daha doğrusu bir oyuncak oldu, o zamandan beri Çin tepesi olarak bilinir.Mutlu zihin ilk birçok nesiller boyunca dünya üzerinde çocuk sahibi olan bu uçan oyuncak tasarladı bilinmeyen. Tam olarak nasıl bu çocuğun plaything ilk mucit tarafından bir araya geldi baktı da bir gizem bir parçasıdır, birçok varyasyonları tarif edilmiş ve Batı dünyası için Orient bıraktıktan sonra uçtu beri. Belki de orijinaline en yakın olan, 1784 yılında Fransız bilimler Akademisinden önce Launoy ve Bienvenu tarafından inşa edilen ve gösterilen kişiydi.Bu üstleri bazı modeller whirling Force insan eliyle sağlandığı yapıldı. Bu durumda, pervane havaya uçuncaya kadar çubuk avuç avuç arasında hızla büküldü. Daha sonra, kauçuk bantlar, balina kemiği ve küçük ama güçlü yaylar da motivasyon gücü için kullanılmıştır.

HELİKOPTER SALDIRISI 3D hilesi

Çin üst başka bir sürümü ahşap bir çubuk sonuna tutturulmuş iki kanatlı rotor vardı. Bu ahşabın üst tarafına Üçgen biçimli bir kanat da sabitlenmiştir. Rotor fan kauçuk bant motor sıkı bükülmüş kadar elle yaklaşık spun edildi. Oyuncak serbest bırakıldığında, büyük bir hızla havaya ateş etti. Bu oyuncak yüzyılın dönüşü hakkında Amerika’da Çinli tüccarlar tarafından satılan ve çocuklar arasında çok popüler olduğunu kanıtladı.

Yazar çocukluğunda bir metal Çin top elde zevk birçok anları hatırlıyor. Bu oyuncak üç ayrı bölümden oluşuyordu—küçük bir pervane, bükülmüş metal kısa bir uzunluk, ve yaklaşık bir inç uzunluğunda boru bir parça. Tüp ve pervane, o sırada, bükülmüş çubuğun üzerinden kaymış. Bir el çubuk alt ucunu ve diğer tüp uzunluğu tuttu. Sonra pervane büyük bir güçle sopadan itildi. Yüksek hızda dolanıyordu … … ve bağından kurtulduktan sonra … … gökyüzünde büyük bir yüksekliğe yükseldi. Çubuk biraz ileri eğildi zaman, pervane fırlatma noktasından iyi bir mesafe uçmak için yapılabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir