HEAVY TRUCK SİMULATOR Hileli apk indir

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

HEAVY TRUCK SİMULATOR hileli apk, kamyon oyunu seven yeğenlerim tarafından oldukça yoğun talep görüyordu. Dynamic Games Entretenimento tarafından tasarlanmış olan oyunumuz, 350.000 üzeri indirmeye sahiptir.Kamyon ve çekici oyunlarını seviyorsanız kesinlikle tavsiye ediyoruz.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

OYUN TANITIM VİDEOSU

[youtube=https://www.youtube.com/watch?v=9Uk6myFr8vI&w=320&h=266]

indirme linkleri

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

apk indir buton

Oyun etiketleri

HEAVY TRUCK SİMULATOR  indir, HEAVY TRUCK SİMULATOR hileli apk indir, HEAVY TRUCK SİMULATOR para hilesi, HEAVY TRUCK SİMULATOR hileli indir, HEAVY TRUCK SİMULATOR sinirsiz para

 HEAVY TRUCK SİMULATOR para hilesi

Birçok yeni kamyon ileri teknoloji araçları özellikle çekme için inşa yüklü geliyor. Milne, ağır kamyonları sınırlarına kadar ittiren yüklerin çekilmesinde özellikle önem kazandıklarını söyledi
“Orada bir sürü kitle var, bu yüzden seni itmek eğilimindedir,” dedi.Bir offramp ve Silverado 2500 HD için yavaş yavaş iki yenilikçi durdurma mekanizmaları aktive edecek.Entegre bir römork fren römork için durdurma gücü uygulayacaktır. En uygun frenleme için doğru miktarda güç sağlamak üzere ayarlanabilir ve hız göstergesinin yanındaki 4.2 inç ekranda kolayca izlenebilir.Egzoz frenini aktif hale getirmek için, orta konsolda bir düğmeyi çevirin. Bu özellik, sırt gerdirme ve yavaşlama yardım oluşturmak için egzoz üzerinden swirling motor gazları kullanır. Bir dağ geçerken, egzoz fren önemli ölçüde fren pedleri ve rotorlar vurguladı olmadan ağır hizmet kamyonlar yavaşlayabilir. HEAVY TRUCK SİMULATOR Ford ve ram ağır kamyonlar römork fren ve egzoz fren ile de mevcuttur. Doğru çekme ekipman seçimi esastır-bu römork ve hitch türünü içerir. John Deere çekme egzersizi sırasında, silverado 2500 arka hitch kapalı çeking olan HDs yeteneği geliştirmek için bir Aftermarket römork topu kullandı. GM de 3500 HD dually bir fabrikada yüklü beşinci tekerlekli/Gooseneck hazırlık paketi kullanarak büyük yükler çekmek için getirdi.

Skid steer taşıyan büyük TEX 14et oldu, çok yapraklı yaylar ve elektrikli frenler ile ağır bir tandem aks römork. Bud Posey, büyük Tex sözcüsü, “böyle ağır ekipman taşırken daha düşük bir ağırlık merkezine sahip olmanızı sağlar,” diyor. “Bu römork büküm ve tork yardımcı olur.”

3500 modellerde büyük Deer ekipman hauling için, büyük TEX 23,900 £ hauling kapasitesine sahip 20-foot 22gn gooseneck römork kullanılan. Bu ağırlıkta, römork Bob ve sıçrama olabilir, böylece ayarlanabilir bir coupler mümkün olduğunca düz römork tutmak için monte edildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir