Harry Potter hileli apk indir

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

Harry Potter: Hogwarts Mystery hileli apk  v.1.2.1, yeğenlerimin uzun süre beklediği oyunlar arasında yer alıyordu. Oyunumuz büyü yapmayı ve macera yaşamayı seven arkadaşlar için oldukça güzel. Yeni büyüler, iksirler, çılgın maceralar, yeni hikayeler sizleri bekliyor. Dayınız iyi eğlenceler diler.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

oyunumuzdan video

[youtube=https://www.youtube.com/watch?v=BT5qHuz_dvQ&w=320&h=266]

indirme linkleri

apk indir buton

oyun etiketleri

Harry Potter hileli indir, Harry Potter hileli apk, Harry Potter hilesi indir, Harry Potter mobil indir, Harry Potter telefon indir, Harry Potter apk, Mystery, Harry Potter: Hogwarts Mystery apk, 

Harry Potter mobil indir

İlk baskısı “Harry Potter ve filozof Stone” 1997 yılında piyasaya çıktı ve dünya çapında 400 milyon kopya satarak büyük popülerlik kazandı. Ünlü Bloomsbury baskı tarafından yayınlanan, İngiltere’de, kitap tarihe kadar 67 farklı dilde tercüme edilmiştir. Tüm seri kitleler ile öyle bir isabet haline gelmiştir ilk altı Roman Warner Bros. tarafından Film Resimleri içine yapılmış aşağıda verilen öykü – Harry Potter ana karakter tarihinin kısa bir anahattır.Harry Potter’ın 11.yaş günü yaklaşırkentüm sabırsızlıkla beklediği şey amcası Vernon Dursley, petunia teyze ve oğlu Dudley ile başını belaya sokmayan ve onu sinirlendirenbir taş bırakmayan  evlerini geçirmek. Ancak, bu doğum günü farklıydı ve Harry’nin hayatını sonsuza dek değiştiren çok garip bir şey oldu. 11. Doğumgününden hemen önce Harry kendisine gönderilmiş bir dizi mektup aldı. Çok garipti, çünkü onu kimse tanımıyordu.akrabaları ve okuldaki bazı sinir bozucu arkadaşları dışında. Amcası buna kızıp mektupları hemen yırttığında bile yabancıydı ama bu mektupların gelmesini engellemez.

 Harry Potter: Hogwarts Mystery

Hagrid harry’ye, zamanının büyücüleri olan ve Voldemort’un gücüne ve eylemlerine meydan okuyan ‘Phoenix düzeni’ için tam zamanlı çalışan James Potter ve Lily Potter’ın tek oğlu olduğunu söyledi. Birlikte Voldemort’a, “görünmez pelerin” ve “Marauder Haritası” gibi eşsiz yetenekleriyle ve büyülü aletleriyle üç kez meydan okuyorlar. Ancak, Sybill Trelawney tarafından yapılan bir kehanet, Hogwarts’da İlahiyat profesörü, ölüm için Harry işaret etti. Kehanete göre, Karanlık lordu yok etme gücü olan bir çocuğun doğumu Temmuz’un sonunda gerçekleşecektir.

Kehanet Severus Snape tarafından duyuldu, James Potter ve lily Potter hayranının uzun vadeli bir düşman. Bunu Voldemort’a bildirmiş.Potter ailesinin cinayetini planlamaya başlamış. Snape lily’nin herhangi bir şekilde zarar görmesini asla istemezdi.karanlık tanrıdan herhangi bir güvence alamadığı zaman … … Dumbledore’a tüm sadakatini sunup … … Voldemort’un planları hakkında bilgi verirdi. Kısa bir süre sonra, çömleklere tam.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir