GROW EMPİRE ROME hileli apk

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

GROW EMPİRE ROME hileli apk,strateji oyunlarını seven yeğenlerim tarafından oldukça yüksek talep görüyordu. Gelen taleplere boş kalamadım ve dayınız olarak oyunun full sürümünü paylaşmaya karar verdim.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

İNDİRME LİNKLERİ

apk indir buton

oyun etiketleri

GROW EMPİRE ROME hileli apk indir

Şimdiye kadar, bir ninjanın kendini nasıl sakladığını anlattım. Sonra, bir ninja, düşmanlarının topraklarında … … insanlarla karşılaşarak nasıl bilgi topladığını tanıtacağım. Tabii ki, bir ninja doğal yüzüyle bir düşmanın ülkesinde faaliyet gösterseydi, yakında tutuklanacaktı. Peki, bir ninja ne yaptı? Kendini kılık değiştirmiş. Şehir merkezinde, bir tüccar, bir esnaf ya da bir rahip, bir çiftlik arazisinde bir çiftçi, bir kalede bir hizmetçi ya da bürokrat gibi olurdu. Kılık değiştirirse, düşmanla doğrudan bağlantılı olan ve onları tanıyan … … insanlardan gelen tartışmaları dinleyebilir. Belirli bir “Ninjutsusyo” (Ninjas becerileri hakkında bir kitap kısaltmak) göre, ninjas kılık teknikleri 7 desen sınıflandırılır.

 faaliyeti mahvolur. Bu nedenle, bir ninja bölgenin bir lehçesi dahil olmak üzere kılık değiştirme mükemmel bir beceri elde etmek için gerekli oldu. Bir ninja o doğal görünmesi için kılık değiştirdiği kişinin görgü ve bilgi sahip gerekiyordu. Ninja faaliyetleri yürütmek için, özel yetenekleri bu tür talep edildi ve ninja beşikten izole eğitim gerekiyordu.

7. yüzyılda ve takip eden zamanlarda, belli bir belge büyük bir politikacı “Shotoku-taishi” adlı bir Casus olarak “Otomono hosohito” adında bir adam kullanılmış olduğunu söylüyor. Otomono Hosohito ninjaların atasıydı. Temel olarak, Japonya’da klasik çağlarda iki tür kabile vardı. Biri “Jomon-Jin” olarak adlandırılan Japon aborijinleri, diğeri ise ” yayoi-Jin “olarak adlandırılan avrasya’dan pirinç tarlasından geçen gruplardı. 8. yüzyılda, yayoi-jins Japon yönetiminin bir hegemonya aldı. O zaman, Jomon-Jin inanç ve teknikleri ile dağlara sürüldü. Dikkat çekici nokta, ninjaların geri çekildiği hamletlerin … … Japon tarih öncesi çağının kutsal mekanları olduğudur. İnsanlar ninja’nın orijinal gruplarıdır. Japonya’daki savaşan devletler dönemine kadar, neredeyse tüm topraklar rahipler, aristokrasi , bürokratlar ve benzeri tarafından yönetilen “Shoen (lehçe)” denilen özel topraklar vardı. Bu çağda, her bir ayakkabı arasındaki tarihsel sürtünme nadirdir. O günlerde büyük Samurais grupları arasında büyük savaşlar oldu. O zaman, ninjas’ın gizli ajanlar olarak savaşa gittiği söylenir. Ninjalar samurais tarafından paralı asker olarak tutuldu. Sonunda, Japonya’da toprakların her biri “Samurai “nin lordları olan daimyo tarafından keşfedildiği Çağ geldiğinde, o zaman şiddetli savaşların çoğu Japonya üzerinden geldi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir