GROW EMPİRE ROME hileli apk indir

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

GROW EMPİRE ROME hileli apk, yeğenlerimin beyendiği ve istediği oyunlar arasında yer alıyordu.  Station1 Game tarafından yapılmış oyunumuz, Android  üzerinden oldukça büyük ilgi çekiyor. Amacımız kontrol ettiğimiz askerle, işgalleri gerçekleştirmek. Grafikler 2D ve 3D olmakla beraber, oldukça büyük ilgi görüyor.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

İNDİRME LİNKLERİ

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

apk indir buton

oyun etiketleri

GROW EMPİRE ROME hileli apk indir

Roma İmparatorluğu, yüksekliğinde (C. 117 ce), Batı uygarlığının en geniş siyasi ve sosyal yapısıydı. İmparator Diocletian (284-305 Ce) tarafından Batı ve doğu imparatorluğa bölündü. Roma İmparatorluğu, Augustus Sezar (27 BC-14 ce), Roma’nın ilk İmparatoru oldu ve son Roma İmparatoru Romulus Augustus, germanian king Odoacer (476 Ce) tarafından görevden zaman batıda sona erdi başladı. Doğuda, Bizans İmparatorluğu olarak, Konstantin XI’İN ölene ve konstantinopolis’in 1453 yılında Osmanlı Türklerine devrilmesine kadar devam etmiştir. Roma İmparatorluğu’nun Batı uygarlığı üzerindeki etkisi, batı kültürünün hemen hemen her yönüne olan uzun süreli katkısında derinleşti.

ERKEN HANEDANLAR
M. ö.31 yılında Actium Savaşından sonra, Gaius Octavian Thurinus, Julius Sezar’ın yeğeni ve varisi, Roma’nın ilk İmparatoru oldu ve Augustus Sezar adını aldı. Julius Sezar sık sık Roma’nın ilk İmparatoru olarak kabul edilir rağmen, bu yanlıştır; o başlığı “imparator” ama daha ziyade, `diktatör’, bir başlık Senato yardım edemedi ama ona hibe edemedi, Sezar’ın o zaman yüksek askeri ve siyasi gücü düzenlenen olarak. Aksine, Senato augustus’a imparator unvanını vermiş, övgü ve gücü ona vermiş, çünkü Roma düşmanlarını yok etmiş ve çok ihtiyaç duyulan istikrarı sağlamış. Augustus, ölene kadar imparatorluğa M. ö.31’den M. ö. 14’e kadar hükmetti. O zaman, kendisi dediği gibi, “Roma’yı kilden bir kent olarak buldu, ama onu mermer bir kent olarak bıraktı.”Augustus, şehrin kanunlarında reform yaptı ve uzantısı ile, imparatorluğun, Roma sınırları güvenli, (ilk Pantheon inşa sadık general agrippa tarafından büyük ölçüde yürütülen) büyük bina projeleri başlattı ve İmparatorluğu en büyük, değilse de en büyük, siyasi ve kültürel güçler olarak kalıcı bir isim güvence altına aldı tarih. O başlattı Pax Augusta olarak da bilinen Pax Romana (Roma barış), barış ve refah bilinmeyen hitherto bir zaman ve 200 yıl sürecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir