GRAND TRUCK SİMULATOR hileli apk

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

Grand Truck Simulator v.2.12 HİLELİ APK, kamyon oyunların en güzelleri arasında yer alıyor. Kamyon-tır tarzı oyunları seviyorsanız, kesinlikle kaçırmamanız gerekiyor. Üstelik kendi filonuzu da kurabilirsiniz. Play Store’da 400.00 den fazla indirilmiş olup, büyük talep görmektedir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

İNDİRME LİNKLERİ

apk indir buton

Oyun etiketleri

GRAND TRUCK SİMULATOR hileli apk indir, GRAND TRUCK SİMULATOR hileli, GRAND TRUCK SİMULATOR hileli apk, GRAND TRUCK SİMULATOR para hilesi, 

GRAND TRUCK SİMULATOR hileli apk

Kamyonunuzun kapasitesinden haberdar olmak çok önemli. Automakers rakiplerine karşı kolay karşılaştırma yapacak bir standart metrik uyum önlemek için gerçek çekme rakamlar hakkında sırtı vardır. Neyse ki, sürücülerin düzgün hazırlamak için kullanabileceğiniz sayılar vardır:

Brüt araç ağırlığı, ya da GVWR, sıvılar, yolcu ve Kargo dahil olmak üzere çekme aracın Maksimum çalışma ağırlığıdır. Bu rakam genellikle aracın sürücü tarafındaki kapının içindeki etiket üzerinde bulunur.
Brüt kombine ağırlık oranı, ya da GCWR, yüklü römork ile çalışan bir dolu çekme aracı toplam maksimum ağırlık temsil eder. Kamyon için GCWR ve online bulunabilir sahibinin kılavuzunda listelenen olabilir.
Diğer yararlı Ölçümler araştırma ve bilmek:
Maksimum römork ağırlığı
Yük kapasitesi (kamyonun taşıma kapasitesine sahip olduğu ağırlık miktarı))
Römork dil ağırlığı (römork römork çekme aracı üzerindeki vuruşta uygulanan kuvvet miktarı))
Iowa heartland üzerinden yeni bir sürücü üzerinde, bir 2017 Chevrolet Silverado 2500 HD kapasitesi yakın yeterince ağırlık vurdu. Kamyona bağlı John Deere 324E skid steer taşıyan bir 18-foot büyük TEX römork oldu — aslında asansör kolları ile kompakt bir Buldozer, fazla 4 ton ağırlığında. GRAND TRUCK SİMULATOR hileli apk römork ve kargosu tek başına 10,000 kiloyu aşmış olsa da Chevy’nin üstesinden gelemeyeceği bir şey değildi. Bir mürettebat Kabin silverado 2500 6.6-litre Duramax dizel motor ile HD 25.300 £ kadar bir GCWR vardır. Kamyon, traktör ve römork yaklaşık 18.000 £ kadar eklendi, boş oda bırakarak.

Silverado Pazarlama Müdürü Hugh Milne, “ne çekeceğini bilmek çok önemli ” dedi. “Her zaman çok fazla kamyon ya da çok az kamyon almayın böylece tartmak için iyi bir fikirdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir