GRAND TRUCK SİMULATOR hileli apk indir

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

Grand Truck Simulator v.2.12 HİLELİ APK, kamyon oyunları seven yeğenlerim arasında oldukça yüksek talep görüyor. Oyunumuzda amacımız en güzel kamyounu almak ve geçiştirmek. Harika bir şirket kurmaya hazır mısınız?

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

İNDİRME LİNKLERİ

apk indir buton

Oyun etiketleri

GRAND TRUCK SİMULATOR hileli apk indir, GRAND TRUCK SİMULATOR hileli, GRAND TRUCK SİMULATOR hileli apk, GRAND TRUCK SİMULATOR para hilesi, 

GRAND TRUCK SİMULATOR hileli apk

Terim daha önce bir motorlu kamyon denir ne başvurmak için Amerikan İngilizce en sık kullanılan ve İngiliz dilinde sık sık bir kamyon denir. Bu tür bir kamyon, mal taşımak için tasarlanmış bir motorlu araç, bir taksi ve bir tepsi veya mal taşıma için bölme ile.Avustralya ve Yeni Zelanda’da açık tepsi olan bir kamyona “ute”denir.
“Pantechnicon” şimdi kullanım dışı düşmüş bir mobilya kaldırma minibüs için bir İngiliz kelime. 1830 yılında Londra Belgravia Motcomb Street, Craft shop veya çarşı adı olarak icat edildi. Dükkan yakında kapandı ve bina mobilya deposuna dönüştürüldü, ama adı saklandı. Pantechnicon minibüs olarak bilinen binaya mobilya taşıyan araçlar kısa sürede pantechnicons olarak bilinmeye başladı.

Büyük araçlarda, yarı römork kamyon görüyorum. Daha küçük araçlar için, kamyonlara bakın.

Bir el kamyonu, küçük bir insan gücüyle çalışan bir kamyondur. Bu metal boru ve iki büyük tekerlek bağlı bir metal levha oluşur. Metal boru, iyi mekanik avantaj sağlamak için uzun bir kolu oluşturmak için bükülmüştür. Metal plaka büyük ağır nesneler altında kaymıştır, ve kamyon ve nesne geri geri ağırlık büyük tekerlekler üzerinde dengelenir, aksi halde hantal ve ağır nesneleri kolay hareket yapma.

Bir demiryolu kamyon bir demiryolu otomobilinin bir ucunu destekleyen tekerlek çiftleri üzerinde hareketli bir platformdur; aynı zamanda bir bodie denir.

Kamyon da bir (şimdi az kullanılan) terim takas veya takas anlamına gelir; bu “kamyon tarım” gibi ifadeler hayatta ve birisiyle hiçbir kamyon var. Amerika Birleşik Devletleri, Kanada ve Filipinler “kamyon” genellikle normal arabalar daha büyük ticari araçlar için ayrılmıştır, ve pickups ve açık yük yatağı olan diğer araçlar içerir. Avustralya’da, Yeni Zelanda ve Güney Afrika’da, kelime “kamyon” çoğunlukla büyük araçlar için ayrılmıştır; Avustralya ve Yeni Zelanda’da, bir kamyon genellikle bir ute (“yarar”için kısa) denir,[9] Güney Afrika’da ise bir bakkie (Afrikaans denir: “küçük açık konteyner”). İngiltere, Hindistan, Malezya, Singapur, İrlanda ve Hong Kong lorry kamyon yerine kullanılır, ama sadece orta ve ağır türleri için.

Genellikle golf arabaları varyasyonları olarak üretilen, dahili yanma veya pil elektrikli sürücü ile, bu arazi, golf sahaları ve parklarda off-road kullanımı için genellikle kullanılır. Karayolu kullanımı için uygun olmasa da bazı varyasyonlar, genellikle bir mahalle elektrikli aracın vücut değişimi olarak, sokaklarda operasyon için yavaş hız araçları olarak lisanslanabilir. Zap Motors kendi xebra Electric tricycle bir sürümünü pazarlar ise birkaç araç bu tür için özel şasi üretmek üretmektedir (ABD’de bir motosiklet olarak lisans).

Avrupa ve Asya’da popüler, birçok mini kamyonlar genellikle monocoque organları ile hafif otomobiller fabrika yeniden tasarlama vardır. Burada gösterilen İtalyan Piaggio gibi önemli çerçeveleri ile özel tasarımlar (Daihatsu tarafından bu durumda) Japon tasarımları dayanmaktadır ve genellikle çok dar sokaklara sahip Avrupa şehirlerinin “Old Town” bölümlerinde kullanmak için popüler.

Ne olursa olsun isim, bu küçük kamyonlar kullanım geniş bir hizmet vermektedir. Japonya’da, onlar araç sahipleri (şu anda, motor 660 cc deplasman sınırlıdır) daha küçük ve daha az güçlü bir araç satın almak için vergi için bir mola sağlayan Kei araba yasaları, altında düzenlenir. Bu araçlar Japonya’da on-road yardımcı araçlar olarak kullanılır. On-road kullanımı için üretilen bu Japon yapımı mini kamyonlar off-road Atvs ABD’de rekabet ve bu mini kamyonların bir 25 mil (40 km/saat) hız vali olması gerekir ithalat yönetmelikleri düşük hızlı araçlar olarak sınıflandırılır.[10] Bu araçlar inşaatta, büyük kampüslerde (hükümet, üniversite ve sanayi), tarım, sığır çiftlikleri, eğlence parkları ve golf arabaları için yer değiştirmelerde kullanılmışlardır.[11]]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir