FIFA Soccer hileli apk indir

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

FIFA MOBİLE SOCCER v2.234.3 hileli mod, yeğenlerimin uzun zamandır beklediği oyunlar arasında yer alıyordu. Sizleri kırmıyoruz ve en son sürümünü ekliyorum.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

OYUN TANITIM VİDEOSU

[youtube=https://www.youtube.com/watch?v=SgRZQoXxEI8&w=320&h=266]

İNDİRME LİNKLERİ

apk indir buton

Oyun Etiketleri

FIFA MOBİLE HİLELİ APK

Bugün, Amerika Birleşik Devletleri erkek Milli Takım geçici Koç Dave Saraçhan 2018 Ocak kamp listesi oluşturan 30 oyuncu adını aldı. Oyuncular eğitim kampı açmak için California’ya gidecek ve 28 Ocak’ta Carson’da Bosna ve Hersek’e karşı dostane bir şekilde hazırlanacak.

Roster bir MLS-ağır takım, offseason Ligi ile ve Mart kadar devam etmek için planlanan değildir. FIFA uluslararası bir pencere dışında Bosna karşı Maç düştüğünde, takım kendi oyuncularını serbest bırakmak için gerekli değildi, ve şu anda onların sezon ortasında Avrupa’nın çoğu ile, sadece Bill Hamid ve Rubio Rubin Avrupa kampına çağrıldı.

30 kişilik liste: Danimarka’ya benzer bir bayrak tüm vücutlarına boyanacak.
İlkel bir dil şekli var, binyıllık huylu öğretmenlerin şekillendirdiği.
Diğer İngiltere hooligans çekmek için onların çağrı işareti En-ger-land, en-ger-land (telaffuz ING-ger-lund) tekrarlanan bir chant olduğunu. Tipik saldırı işaretleri şunlardır: “eve gidiyorsun bir ambulans – – bu biraz garip çünkü genellikle bir ambulans hastaneye gitmek. Alternatif olarak, “ben senin bar kırmak için gidiyorum, Fransız sneakle yemek piçler”: “Fransızların kendi kafeleri için bilinen, ama İngiliz ve İrlandalı barlar için bilinir çünkü aynı zamanda garip.
Tüm vatansever İngiltere taraftarları hala ww2’yi devam eden bir çatışma olarak görüyor ve tüm Almanları düşman olarak görüyor. Irkçı Alman özel savaş çığlıkları “iki Dünya Savaşı ve bir Dünya Kupası, doo dah, doo dah, whop whop whop” veya “benim büyükbabam, doo dah, Doo dah vurdu”vardır. (Bu genellikle Camptown yarışları melodisi için söylenir.)
“İki Dünya Savaşı ve bir Dünya Kupası, doo dah, doo dah whop whop whop “bir daha tarihsel olarak doğru versiyonu” iki Dünya Savaşı altı yıl küçük bir geri ülke ve bir Dünya Kupası yenmek için aldı uluslararası müttefik güçlerin bir parçası olarak “olurdu (sizin dört karşılaştırıldığında) ekstra zaman Doo dah, Doo dah, wha Doo dah, wha?”
Tüm İngiltere hayranları büyük bir ayı gibi aynı şekilde tedavi edilmelidir – onun dikkatini çekmek için değil ve yavaş yavaş uzaklaşmak deneyin. Balık n’ cips hariç, hiçbir koşulda yem etmeyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir