DUNGEON QUEST Hileli apk

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

DUNGEON QUEST Hileli Apk, yeğenlerimin isteği doğrultusunda güncellenerek tekrar eklendi.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

OYUN TANITIM VİDEOSU

[youtube=https://www.youtube.com/watch?v=Y725VQAsrk0&w=320&h=266]

  indirme linkleri

apk indir buton

oyun etiketleri

Dungeon Quest hileli apk indir

1222 – (1573-79) ünlü Diego de Landa, Fransisken il ve daha sonra piskopos, yarımada boyunca yerliler hala gizlice antik ayinleri Aziz farkında olma, dava Meksika Bishop Toral Fransisken il emriyle durdu, hemen onun gelişiyle, aynı yaz aylarında MŽrida ile Bakın işgal edildi, işkence ve ölüm gibi zulümleri ile yaptı ve soruşturma başlattı.Ancak, bu yapılmadan önce, iki milyon kutsal görüntü ve hiyeroglif yazılar yüzlerce – hemen hemen tüm voluminous yerli Maya Edebiyatının iddia edildiği gibi, tahrip olmuştu. 1586’da idolatry’nin bastırılması için bir kraliyet Fermanı çıkarıldı.1575-77’de,  DUNGEON QUEST Hileli apk indir sadece yerlilere saldıran matlalzahatuatl adında gizemli bir hastalığın korkunç bir ziyaretiydi.Güney Meksika ve Yucatan üzerinde süpürüldü. tahmin edildiği gibi, iki milyon insanın hayatını yok etti. Bu fetihten bu yana dördüncü görünümdü.Yakın zamanda, Meksika’daki tüm Hint nüfusunun 1,700,000 ruha indirildiği tahmin ediliyordu. 1583 ve 1597 yıllarında eski Cocom kraliyet ailesinin şeflerinin altında yerel isyanlar vardı. Bu son tarihe kadar Meksika’nın yerli nüfusunun keşif, katliam, kıtlık, hastalık ve baskı yoluyla üç dörtlük bir düşüş olduğu tahmin edildi.

Tüm bunlar arasında 1636-44’ün en geniş ve en ciddi olduğu yer, eski heathen ayinlerinin geçici bir canlanmasıyla sonuçlandı. 1697 yılında Itzgöl , Guatemala, Valilik mart’n de Ursua tarafından fırtınalı ve bağımsız mayalıların son Kalesi düştü. Burada da, keşfedilen el yazmaları yok edildi.1728’de Piskopos Juan Gomez parada … … Kızılderililer tarafından … … kulluklarının acımasızlığını hafiflettiği … … yasalar için sevilen bir şekilde öldü. 1761’de başkomiser Jacinto canek’in önderliğinde ve her zamanki gibi, Kızılderililerin Yenilgisiyle, en güçlü liderlerinin yok edilmesiyle ve korkunç işkenceyle liderlerinin ölümüyle sonuçlanan eski zor koşulların yeniden canlandırılması.

1847 yılında, Amerika Birleşik Devletleri ile Hükümetin zorluklar yararlanarak, “Mayalar yine genel bir isyan patlak verdi, toptan katliamlarından kaçan tüm kaçaklar kıyıya kaçtı şu ana kadar başarılı olduklarını Yarımadası’ndaki bütün beyazlar, melezler ve zenciler, sürüş ilan amacı ile, yerden onları en Küba’dan gemileri tarafından çekilmiş İspanyol fethinden başladığı zaman hükümdara karşı” unappeasable karşı duydukları kin yüzünden çağırdı. Silah ve mühimmat Belize İngiliz tüccarlar tarafından kızılderililere serbest tedarik edildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir