DUNGEON QUEST Hileli Apk indir

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

DUNGEON QUEST Hileli Apk, yeğenlerimin uzun zamandır istedikleri oyunlar arasında yer alıyor. Macera ve RPG severler için gerçekten harika oyun. Shiny Box tarafından tasarlanmış olan oyunumuz, Android ve ois için oldukça büyük talep görüyor. Açık dünya oyunları içinde de oldukça harika oyun.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

OYUN TANITIM VİDEOSU

[youtube=https://www.youtube.com/watch?v=Y725VQAsrk0&w=320&h=266]

  indirme linkleri

apk indir buton

oyun etiketleri

Dungeon Quest hileli indir

Sadece aynı türün diğer birkaç oyun gibi Dungeon Quest bazı procedurally oluşturulan aşamaları keşfetmek ve olabildiğince uzağa gitmek zorunda kalacak. Oyun deneyimi diğer oyunlar kadar derin olmayabilir, ancak bir hatta daha zor ve cezalandırma zindanı sonunda gerçekten güçlü bir patron yenmek için mümkün olan belirli bir tatmin hala var.

Eğer roguelikes için yeni iseniz ve bu yeni oyun hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, doğru yere maceralı var. Bu ipuçları ve hileler bu oyun en iyi almak için Dungeon arayışı için takip emin olun.Deneyim İpuçlarıOrada her roguelike gibi, deneyim puan oyunda seviye edebilmek için daha güçlü olmak ve sonuçta daha uzun süre keşfetmek mümkün olacak gerekir.  DUNGEON QUEST Hileli Apk Daha hızlı bir şekilde daha fazla deneyim noktaları toplama yardımcı olacak basit bir hile var: oyun kaydedilir, ana menüye geri dönün ve düşman güç düzeyini yükseltmek için yeni bir kat ilerleme. Bunu yaparak, sen-ecek kazanmak daha fazla deneyim ve altın olmadan herhangi bir risk, oyun autosaves beri bir kez yeni bir kata taşımak.

Eğer requre tesviye bazı yeni karakterler varsa, ayrıca daha önce tamamlanan zindanlar geri dönmek ve tren seçebilirsiniz. Yukarıda açıklanan hile kullanarak, daha hızlı ve daha verimli bir şekilde onları eğitmek mümkün olacak.

Ekipman İpuçları
Hangi ekipman parçası kullanmak için bakarken, her zaman istatistikleri kontrol değil, nadir düzeyde. Genel bir kural olarak, sadece öğeleri satmaya çalışın ve daha yüksek değeri olan en iyi genel bir sahip olmaktır – gerçekten en iyi olanı kontrol etmek için basit bir hile kullanabilirsiniz. Sahip olduğunuz en iyi öğeyi tanımlamak için gerçekten güvenli bir yol değil ama yine de tam olarak oyunun mekaniği anlamak zorunda olduğunda başlangıçta yararlı.

Patron Savaş Stratejileri
Zindan arayışı Patronlar ama yine de biraz aptal olabilir. Savaş düşmanların saldırı düzenini öğrenmeye başladığında, savunmada kalmaktan korkmayın. Aslında, tüm patronlar belirli bir desen aşağıdaki saldırı bu yüzden bir kez desen ezberledi tek bir isabet almadan onları kurtulmak oldukça kolay.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir