CRİTİCAL OPS hileli apk

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

CRİTİCAL OPS hileli apk v.0.9.5.F315, fps ve silah oyunlarını seven yeğenlerim için ekliyorum. Critical Force Ltd. tarafından tasarlanmış olan oyunumuz radar ve para hileli olarak geliyor.  Amacımız Sas komandolosu olarak rakipleri etkisiz hale getirmek. Oyunumuz 1 milyondan fazla indirilmiş olup, grafik kalitesi oldukça yüksektir. 

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

OYUN TANITIM VİDEOSU

[youtube=https://www.youtube.com/watch?v=ghTAfFG-oLA&w=320&h=266]

indirme linkleri

apk indir buton

oyun etiketleri

CRİTİCAL OPS hileli apk indir, CRİTİCAL OPS hileli indir, CRİTİCAL OPS hileli apk indir, CRİTİCAL OPS hilesi, CRİTİCAL OPS radar hile, CRİTİCAL OPS hileli indir, 

CRİTİCAL OPS hileli apk indir

 Oyun gerçekleşmeden yıllar önce Jacob Hendricks, “Phi” olarak bilinen Winslow Anlaşması wetwork takımının komutasındaydı, kendisinden oluşan, John Taylor, Dylan Stone, Javier Ramirez, Alice Conrad, Joseph Fierro, Eamon Xu ve Hüseyin Patel. Onların faaliyetleri prequel çizgi romanlarının odak noktası. Xu ve Patel 2059 yılında Kia idi ve video oyunu Arsa ile alakasız. Stone, Ramirez, Conrad ve Fierro, ancak, arsa arkasındaki gerçek olaylar anlamak için çok önemlidir.Stone, Ramirez, Conrad ve Fierro ile birlikte, Singapur karantina bölgesinin kalbinde terk edilmiş kömürleşme tesisi millerce gelen öncelikli uyarı sinyali yanıtladı. 54 ölümsüzün bölgede çalıştığını keşfettiler.  CRİTİCAL OPS hileli CDP’NİN onlara anlattığı bir şey arıyorlar. Onları temizledikten sonra, Stone ekibi yanlışlıkla ne aradıklarını keşfetti: istemsiz insan denekleri kullanarak uzun bir CIA siyah projesi, Singapur’da 300,000 kişiyi öldüren felakete neden oldu.CIA herhangi bir risk alamazdı; eğer bu Bilgi açığa çıkarsa, o zaman tamamen küçümsenmiş olurlardı. Stone’un ekibini yakın bir karakola çağırdılar. Ne yazık ki, Stone hızla yakalandı, ve o ve ekibi İSTASYONDAKİ CIA personelini katlettiler.CIA’in yaptıklarından tiksinti ve şimdi de erkekleri istiyordu.Stone ekibi, CDP ve müttefikleriyle güvenliğe giden yolu aydınlatmak için kara istasyonunun veri sürücülerini çalmaya karar verdi. Singapur’dan güvenli bir şekilde çıkabilmek için 54 ölümsüz’e bazı hassas bilgileri sızdırdılar.

black  OPS hileli apk

Bu arada, CIA Stone ve ekibini öldürmek için … … Stone eski takım arkadaşlarını, Hendricks ve taylor’ı görevlendirdi. Hendricks, eski yoldaşlarının Winslow Anlaşmasını … … bozacağını kabullenmekte zorlanıyordu … … ve Taylor, ramirez’i hassas bilgi sızdırma sürecinde Yakalayana kadar … … inkar ediliyordu. Onu öldürdüler, ama Stone, Conrad ve Fierro çoktan Mısır’a kaçmıştı.

Stone’un siyah projeden sorumlu adam bulması saplantısıydı: Sebastian Krueger. Krueger’ı bizzat tanıyan tek kişi … … Mısır’da saklanan Dr. Salim’di. Stone’un niyeti salim’i bulup konuşturmaktı. Taş nrc bir müttefik Mısır ordusunun Ramses istasyonunda, nrc Kahire’de yıkıcı bir saldırı başlatmak için kullanılan kale ile ilgili bilgi sızdırıyor yaptı. Stone salim’i kaçırmak için saldırıyı kullandı. Salim, Krueger’in yerini Taş’a anlattı ve hemen Stone tarafından idam edildi.

Stone’un sonraki hareketi zürih’e gidip Krueger’ı kara projedeki rolünü halka itiraf etmeye Zorlayacaktı. Maalesef Hendricks ve Taylor, onun için onları takip edip … … Conrad’ı yakalamaya çalıştılar. Stone ve Fierro, NRC koruması altındaki su raflarına kaçtı … … ama Conrad, Taylor’ın elinde sorguya ve infazla karşılaştı. Hendricks Taylor’ın eylemleri yüzünden dehşete düşmüştü.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir