CASE CLİCKER 2 para hilesi

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

CASE CLİCKER 2 para hilesi , değerli yeğenlerim tarafından oldukça yüksek talep görüyordu. Geçen aylarda da paylaştığımız hile geçerliliğini kaybetmişti. Bunun üzerine hilemizin en son sürümünü paylaşıyorum. Değerli eşyaları bulmaya hazır mısınız yeğenlerim ?

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

 
 

indirme linkleri

apk indir buton

oyun etiketleri

CASE CLİCKER 2 para hileli apk 

19 Haziran 1999’da, Counter-Strike ilk beta orijinal Half-Life için ücretsiz bir mod olarak piyasaya sürüldü. Daha önce, 24 Mart’ta, Half-Life gezegeni olarak bilinen Contaminated.net) iki hafta içinde 10.000 hit toplayan karşı-grevler bölümü açtı, o zaman önemli bir başarı oldu.
Beta 1.0 tarafından sunulan nispeten yetersiz içerik bile çığır açan bir başarı sağlamak için fazlasıyla yeterli oldu ve beta sürümleri sonraki çift üzerinde, Counter-Strike yavaş yavaş online oyun dünyasında dayanak kurulan.
Aslında, onun heyday, CS orada hemen hemen tüm diğer çok oyunculu first-person shooter daha büyük. Modders küçük bir ekip tarafından geliştirilen (iki çekirdek geliştirici ve kurucular: Minh “Gooseman” Le ve Jess Cliffe), bu valf hızla bir noktada, hatta üçüncü taraf geliştirici, havlayan köpek stüdyoları, Beta 5.0’ın geliştirilmesine yardımcı olmak için, onun gelişimine dahil oldu yeterince dikkat emretti. Onlar karşı-strike kesinlikle mod gibi bir deneyim evrimi yardımcı, gerçek bir perakende oyun daha akin bir şey, erişilebilirlik artırarak ve çok daha iyi bir şey haline dönüşüyor, etrafında.
Bir şekilde, belki havlayan köpek Counter-Strike unsung kahramanlar vardır, ve oyun vana tamamen tarafından emilir zaman, topluluk mapmakers ve tüm, havlayan köpek aslında geride bırakıldı. 2002 yılında, kendi karşı saldırı Klonunu piyasaya sürdüler: küresel operasyonlar. Ay sonra, Rockstar Games tarafından satın alındı, ve böylece, “Rockstar Vancouver“ olarak, onlar Max Payne 3 bu geçmiş May yayımladı.
Birkaç betas daha sonra, 12 Nisan 2000 tarihinde, vana onlar karşı saldırı ekibi ile doğrudan bir ekip olacağını açıkladı ve onlar yarı ömrü kendisi bir parçası olarak Counter Strike tam 1.0 versiyonu dahil olacağını (zaman, valf Half-Life şimdi takım kale 2 ile olduğu gibi Half-Life için post-release içerik güncellemeleri oluşturmak için istekli idi).

cs kutu para hileli apk

Daha sonra 8 Kasım tarihinde, Counter-Strike 1.0 nihayet tam bir bağımsız oyun paketi olarak piyasaya sürüldü: “Half-Life: Counter-Strike” (bu paket mutlak Kurtuluş gibi diğer topluluk Half-Life mods dahil; Aranıyor; ve ateşli silahlar). Ancak, Half-Life dahil için Half – Life planları için ücretsiz bir mod olarak indirilebilir kaldı, karşı saldırı da birçok Half-Life antolojileri ve Van ve Sierra entertainment tarafından yayımlanan oyun bundles görünse de, Nisan ayından bu yana değişmişti o dönemde (Half-Life yayıncı).
Counter-Strike şimdi karşı-strike için tatlı nokta olarak kabul edilir ne ulaşmıştır kadar-beta olmayan geliştirme dönemi boyunca sürekli olarak güncellendi: sürüm 1.6, hangi başlangıçta 9 Eylül 2003 tarihinde yayımlanan. Bu sürümü steam kendisi ilk sürümü ile zamanlandı, ve sonuç olarak, Counter-Strike için gelecekteki tüm güncellemeleri steam otomatik güncelleme Çerçevesi ile teslim edilecek, hiçbir özel sürüm numaraları ile.
Ancak, bu güncellemeler nadiren önemli oyun değişiklikleri dahil (bir dizi güncellemeleri hariç) ve bu güne kadar, çoğunlukla aynı kalır sıfır içerik ekledi. Diğer mekanik ve elemanları yükler vardı ki Minh “Gooseman” Le oyun ötesine eklemek istedim olurdu 1.6, ama insanlar çok aşina büyüdü gibi şans asla. Bu unsurların çoğu onun yaklaşan oyun içinde yeniden yüzey olacak: taktik müdahale, karşı saldırı çeşit manevi bir halefi.
Bu, 1.6 sunucu tarayıcısı bir şekilde kırılmış olduğunu söyledi, ya da belki de hacked, şimdi sadece sunucu ve Romanya’nın küçük Doğu Avrupa ülkesi oyun oturumları özelliği gibi görünüyor. Ne veriyor, vana? Bu gibi şeyler (özellikle söz konusu oyun hala buhar üstündeki en çok oynanan ilk 5 Oyun vurmak için yönetir) insanca mümkün olduğunca hızlı sabit olmalıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir