cafeland hileli apk modu

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

Cafeland Restoran Oyunu v2.1.2 HİLELİ APK, işletmecilik ve cafe oyunları seven yeğenlerim için gerçekten harika bir oyun.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

İNDİRME LİNKLERİ

apk indir buton

oyun etiketleri

cafeland hileli apk modu

Marka kimliğinizi oluşturun. Logo, grafik, kartvizit ve diğer promosyon malzemeleri geliştirin. Cafe için vizyon temsil tutarlı bir tema bulmaya çalışın. Bu size dekor, menü ve diğer pazarlama öğeleri kullanmak renkleri koordine yardımcı olacaktır.
Sizin gözlemler ve çevre toplum ve iş hedefleri araştırma dayalı cafe için hedef müşteri düşünün. Dokuz-beş ofis çalışanı mı? Üniversiteliler? Teknoloji meraklısı bir kalabalık mı, yoksa sessiz bir konuşma arayan insanlar mı? Bu bilgi de sizin marka rehberlik yardımcı olsun.
Nihai hedef banyo dekor için öğle menü için promosyon malzemeleri arasında her şeyi konuşuyor “bir ses” oluşturmaktır.[8]]
Eğer bir marka kimliği geliştirme sorun yaşıyorsanız, ya da kavramınızın çok karmaşık hale geldiğini duygusu, bu alanda odak profesyonellerin hizmetleri aramak. Doğru yeri bul. Birkaç farklı mağaza yeri araştırın. Kira veya satış için kullanılabilir çeşitli yerlere bakın. En iyi bütçenize uygun bir yer seçin ve müşteriler için ideal bir yer sağlar.
Daha önce bir kafe olarak kullanılmış ise, zaman ve para bir kafeye dönüştürerek harcamak gerekmez çünkü bu sizin yararınıza çalışabilir. Tabii ki, önceki kafe’nin neden başarısız olduğunu düşünün.
Kişisel olarak muhtemel yerleri araştırın. Günün farklı saatlerinde kaç araba ya da insanın bir saatten fazla yanından geçtiğini say. İnsanlar iyi bir yiyecek ve içecek arayacaktır, ama yeni bir kafe yüksek trafik alanında ise sadık bir müşteri inşa daha iyi bir şans olacaktır.[9]] Mizanpaj ve mizanpajı markanıza uyacak şekilde ayarlayın. Seçtiğiniz yer iyi durumda bırakılmış eski bir kafe olsa bile, genellikle güncellemeleri ve değişiklikleri özel vizyonunuza uygun yapmak için ödeyecek. Bu, bütçe aklında tutmak ve yeniden gemide denize gitmek yok dedi.
Önemli olsa da, duvar rengi ve aydınlatma armatürleri gibi şeylere odaklanmayın. Özellikle bir kafe için, bu en az ayaklarını taşımak için gıda hazırlayarak sağlayan iyi trafik akışı ile bir mutfak alanı oluşturmak emin olun.
Muhtemelen müşteriler gelip linger isteyeceksiniz rahat bir yer olmak için kafe isteyeceksiniz ederken, böylece onu dışarı uzanır böylece almak-away müşterilerine de dostudur. Yiyecek ya da içecek almak insanlar hizmet ve mutlu yapmak daha az maliyet gitmek için.[10]]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir