Build a Bridge Hileli apk indir

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

Build a Bridge Hileli Apk V2.0.2 ile mühendislik yeteneklerinizi göstermeye hazırmısınız? BoomBit Games tarafından tasarlanmış olan oyunumuz, Android ve ois üzerinden oldukça büyük talep görüyor. Oyunda amacımız, en güzel köprüyü inşa etmek. Oyunumuzun grafikleri 3d olup, 195.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

oyun video

[youtube=https://www.youtube.com/watch?v=1YfhZpnzrWY&w=320&h=266]

indirme linkleri

apk indir buton

oyun etiketleri

Build a Bridge Hileli apk 

 Londra Köprüsü, Havasu Gölü’nün üzerinde kayıtlı bir iskele. M. ö.43 yılında Romalılar tarafından inşa edilen ahşap yapı, kentin M. ö. 410 yılında çıktıktan sonra bozulmaya uğramıştır. Yıllar boyunca ahşap kullanılarak yeniden yapılmış, bu da yıkıma neden olmuştur. 1176 yılında ancak kayda değer bir alev sonra, Peter Colechurch, bir bakan taş onu yeniden başlatılması başladı. Içinde 1014 ad Ethelred Londra’da girdi. Danes ancak Thames karşı tarafında Southwark muhteşem bir Kalesi inşa etmişti. Aynı şekilde Londra Köprüsü’nün kontrolünü ele geçirmişlerdi. Bu, Ethelred ve olaf’ın kuvvetli bir saldırı göndermeden önce … … önce köprüde danes’i Yenmeleri gerektiğini ima ediyordu.Saxon ve Viking gemilerinin karışımı bir Armada, güçteki iskele saldırdı, henüz taşlar, cıvata ve yukarıdan onları aşağı sürüklenen lights duş çok sayıda zarar gördü noktasına kötü oldu, tekneler bir kısmı battı ve onlar geri çekmek için gerekli. Upriver bölümü açıkken, Güneybatı Bölgesi öfkelenmişti … … ve posttaki Danes teslim olmuştu. Ethelred, Saxon Lord afresh olarak ilan edildi. Swend dışarı sürüldü ve Danimarka’ya geri döndü. George IV,’böyle bir bileşen tarafından kuşatılmış böyle bir profundity plumeting tarafından refah içinde yönetebileceği zarar ‘ nedeniyle taş döşeme olasılığını geri çevirmişti. 1831 yılında açılan bu uzantısı, efsane tarafından belirtildiği gibi, o daha unmistakable kule Köprüsü satın alma izlenimi altında, bir Amerikalı alıcıya satılan oldu. Şimdi Lake Havasu City, Arizona kalır. 1960’ların sonlarında bugünkü iskele tarafından desteklendi. Deneyim İngiltere başkenti kaydedilen olayların bir reprodüksiyonudur. 

Build a Bridge Hilesi

 Vikingler ve romalılarla uzun zaman önce karşılaşabilirsiniz. Eğer deneyim etrafında olan birkaç görüntüler ile ilişkilendirebilirsiniz, örneğin, Romalılar mücadele ederken kalkanlar ve kılıçlar.Mevcut Londra Köprüsü sözleşme işçileri John Mowlem tarafından 1967’den 1972 yılında geliştirilen ve Kraliçe Elizabeth II tarafından 17 Mart 1973 tarihinde açıldı. Bu önceden Rennie span teklif tarafından sınırlı ölçüde ödenen, ön odaklanan katı cantilevers üç dizi gerçekten sıkıcı bir edificecomprising olduğunu. Uzunluğu 928 feet (283 metre). 4m £maliyeti tamamen Londra Köprüsü konut şehir tarafından karşılandı. Eğer uzantı ve çevreleyen keyifli scape perspektif alarak takdir sonra, çok daha eğlenceli için altına gidebilirsiniz. Havasu’nun Londra Köprüsü gölünün altında Snuggled ‘İngiliz Köyü’dir. Yeme ve alışveriş keyfi için meraklı, Antik İngiliz ruhu sunan, dükkanlar ve eateries Tudor tarzı mühendislik “neşeli Olde İngiltere”zamanlarına rastlamak için misafirler izin veren bir şekil oluşturur. Ağaç kaplı yürüyüş yolları, alışveriş ve herkes için bir şey sunan yemekhane önemli bir kararlılıkla bir devour etrafında yürüyebilirsiniz. Daha sonra, bir “el yapımı” lager – root brew veya başka bir şey için yakındaki şişeleme işleri birinde bir görünüm olun!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir