BEST TRUCKER Hileli Apk indir

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

Best Trucker v5.13121PARA HİLELİ APK, yükleme, tır, yarış tarzı oyun severler için oldukça harika bir oyun. Oyunumuz yılbaşından sonra güncellendiği için hileli apk modu ayrıca güncellenmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

İNDİRME LİNKLERİ

apk indir buton

oyun videosu

[youtube=https://www.youtube.com/watch?v=FJWP615_IlE&w=320&h=266]

oyun etiketleri

BEST TRUCKER Hileli Apk indir

Yani büyük bir yük için bir çağrı—harika! Sorun şu ki, tüm kamyonlarınız zaten başka yüklerle yolda. O yükden elde edebileceğin tüm geliri düşünebiliyor musun? Burada kamyon brokering (veya yük brokering) geliyor. Eğer FMCSA bir aracı lisans varsa, başka bir kamyon şirketi için bu yükü Sub ve küçük bir komisyon almak. Genellikle, bir kamyon şirketi sadece onlara iki fırsat maliyet: kayıp iş kendisi ve alternatif kargo teslimatı düzenlemek için toplanmış olabilir süpürge ücreti veren kendi yük, müzakere edebilirsiniz. Peki bir aracı ruhsatı nasıl alınır? Eğer nakliye aracı otoritesi almak için bir sınav ya da arka plan kontrol almak zorunda değilsiniz, ve hiçbir yaş sınırı yoktur. İlk olarak, ya bir kefalet tahvil şeklinde, ya da bir güven Fonu (bir sigorta şirketi aracılığıyla elde), 10.000 $bir sigorta kanıtı elde etmek gerekir.

Bu sigorta varsa, doldurmak ve bir $300 (iade olmayan) başvuru ücreti ile birlikte motor özellik taşıyıcı ve komisyoncu otoritesi için Federal Motor taşıyıcı Güvenlik İdaresi op-1 Uygulama gönderebilirsiniz. Ayrıca, proses aracınızın veya yasal temsilcinizin tasarladığı Boc-3 formunu da doldurmalısınız.

Başvurunuzu gönderdikten sonra, FMCSA’NIN size MC veya motor taşıyıcı numarası vermesini bekleyin. Bu numara, brokering loads başlatmak için izin verir. Eğer zaten bir kamyon yetki varsa şirketinize bir aracı Kurumu eklemek özellikle kolaydır.

 Kamyon Aracı Ne Yapar

TruckingOffice geçenlerde kamyon aracıları için özellikle caters bizim yazılım yeni bir sürümünü yayımladı. Bakım kayıtları gibi gereksiz işlevlerin ortadan kaldırılması (broker herhangi bir zamanda bir brokered yük sahibi olmadığı için), bu kamyon aracı yazılımı önemli parçalar üzerinde odaklanmanıza yardımcı olmak için kolaylaştırılmıştır. Özellikle mali kayıtlar açısından aracılık ve düzenli kamyon yükleri ayrı tutmak için yardımcı olacaktır. Bu araç geçmişleri organize yönelik, hem yükler ve müşteriler, hızlı bir şekilde geçmiş bilgilere erişmek için izin için. Aynı çekirdek ürün, farklı özellikler—bu yüzden tam olarak ne gerek yok.
Kamyonu kullanmak, geliri artırmak için akıllıca bir iştir. Bizim kullanıcı dostu kamyon aracı yazılımı organize bir şekilde işinizi büyütmek için yardımcı olur.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir