agar.io Hileli apk

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

Agar.io-Raga-Minions-Hack
 Güncelleme tarihi:15 ocak 2018

İlk konumuzda açmış olduğumuz hilemiz kapanmıştı. Bunun için yeni sürümü deneyebilirsiniz.
Kullanımı
Hilenin bir kullanımı yoktur. Oyunu kurmanız yeterlidir. Zaten hile otomatik olarak açılacaktır ve böylece sorunsuz olarak oynayabilirsiniz.

hilemizden GÖRÜNTÜLER

İNDİRME LİNKLERİ

apk indir buton

Oyun etiketleri

Agar.io Hileli indir

Eğer oynamak için basit ama taktik bir oyun arıyorsanız, Agario iyi bir seçim olabilir. Agario bir tarayıcı oyunu nerede dünyanın dört bir yanından birçok kişi birbirlerine “yemek” çalışıyor! Yeterince ilginç geliyor mu?19 yaşındaki Brezilyalı bir geliştirici tarafından geliştirilen Matheus Vadadares, Agario hızla sosyal medya sayesinde sadece 2 veya 3 ay içinde dünya çapında popüler olur. Bu kadar çabuk bir fenomen haline getiren şey nedir? Çünkü strateji bir şekilde basit ama oyuncular buna bağımlı oluyor.  agar.io Hile indir Tek yapman gereken ziyaret etmek. Aga-io.com ve tamamen bedava oyna. İstediğin gibi bir takma ad seç, bu senin BLOB adı olurdu. O zaman FFA modunda tek bir oyuncu olmayı seçebilir veya arkadaşlarınızla takım halinde oynayabilirsiniz. Oyun (Kuzey Amerika, Güney Amerika, Avrupa, Rusya, Türkiye, Doğu Asya, Çin ve Okyanusya) son 8 sunucuları vardır. Herhangi bir sunucuda oynamak için tam bölgede yaşamak zorunda değilsiniz, ama Agar oynarken potansiyel gecikme önlemek için bulunduğunuz yere en yakın sunucu seçerseniz daha uygun olacaktır.gç. Sen-ecek başlamak oyun küçük renkli bir   BLOB etrafında sürüklenen ve daha büyük bir boyuta büyümek mümkün olduğunca çok pelet yemeye çalışıyor. Eğer yeterince büyük olduğunda, hatta diğer küçük oyuncular yiyebilirsiniz, ve bu heyecan verici bir parçasıdır, çünkü olanlar sizin de yiyebilirsiniz daha büyük!

 agar.io Hilesi

Basit oyun herkes daha fazla ve daha fazla için avcılık olduğunda ve kendi blob’ları yemek olmaktan korumak bir savaş olur! Büyük BLOB, yavaş hareket eder, böylece küçük olanlar hızlı bir şekilde dev BLOB yaklaşırken yönünü değiştirmek için boyut avantajı kullanabilirsiniz. Ayrıca, daha fazla pelet almak daha kolay olabilir, birlikte yapışan 2 küçük BLOB sopa içine BLOB bölmek için boşluk tuşuna basın, ya da arkadaşlarınızla “gıda”ile büyük olsun yardımcı olmak için bir kitle çıkarmak için w tuşuna basabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir