Wifi Şifre Bulucu

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

Wifi Lite v.2.13,  En iyi şifre deneyici ve bulucu olarak biliniyor. Bulunmış şifreleri kaydetmesiyle beraber, açık alan için de oldukça büyük databaseye sahip olan program.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

Program tanıtım videosu

[youtube=https://www.youtube.com/watch?v=jkFjp6D48Jo&w=320&h=266]

İNDİRME LİNKLERİ

apk indir buton

Program etiketler

wifi sifresi bulucu

Havaalanından veya başka bir kablosuz ağdan Internet’e eriştiyseniz, Wi-Fi kullanmış olabilirsiniz. Bu teknoloji gerçekten ‘unplugged’ bu dünya ve internet kullanımı devrim.Gone bilgisayarlar yönlendiriciler ve Modemlere Internet bağlantısı için kullanılan günlerdir. Wi-Fi teknolojisi sayesinde dizüstü bilgisayarınız ile istediğiniz her yere oturabilir ve internete erişebilirsiniz.
Wi-Fi nedir?Wi-Fi kablosuz sadakat kısaltmasıdır. Standart kablosuz ağ teknolojisinin ticari marka adıdır. Bu kablosuz internet bağlantısı üzerinden radyo dalga bağlantısı sağlar. Bu teknoloji, dünya çapında üretilen kablosuz ağ ürünlerinde tekdüzelik kurmak için tasarlanmış IEEE 802.11 standardı tarafından tanımlanır. Kısacası, Wi-Fi kablosuz ağ ile eş anlamlıdır ve gelişmiş radyo iletişim teknikleri ile mümkün kılınmıştır.

Böyle bir ağın tek en önemli bileşeni, bir kablosuz yönlendirici olduğunu. Bu kablosuz ağ ve İnternet superhighway bağlı, dizüstü bilgisayarlar arasında bağlantı bağlantısıdır. Radyo sinyali vericisi olarak alıcı. Ayrıca dijital sinyalleri analog ve analog sinyalleri geri dijital dönüştürür.

Ağ üzerindeki veri iletiminin hızı, hem de güvenliği, kablosuz yönlendiriciye bağlıdır. İkinci en önemli bileşenleri kablosuz adaptörler almak ve kablosuz yönlendirici sinyalleri iletmek, dizüstü bilgisayarlar takılı vardır.

Wi-Fi Nasıl Çalışıyor?

Wi-Fi özellikli evinizde olduğunuzu ve internet erişimi için dizüstü bilgisayarınızı açtığınızı varsayalım. İşte senin için böyle çalışıyor.

Dizüstü bilgisayar kablosuz bağdaştırıcı bir sinyal arar
Bir kez dizüstü ve onun yerleşik veya bağlı kablosuz adaptörü çalışır durumda, bu çevrede bir ağ kaynağı arar. Adaptör verici Plus alıcı radyo sinyalleri. Ayrıca dijital sinyalleri analog radyo sinyallerine ve radyo sinyallerine dönüştüren bir modemin işlevlerini de yerine getirir.

Bağdaştırıcınız kablosuz yönlendiriciden radyo dalgaları yoluyla sinyal aldığında, bilgisayarınız iletişim için kablosuz ağa kaydolur. Kablosuz yönlendirici, bir Ethernet bağlantı noktası üzerinden Iss’ye (Internet servis sağlayıcısı) bağlanır. Kablosuz yönlendirici veri iletimi için ağ geçididir. Bu yönlendiriciler 2.4 GHz ve 5 GHz radyo frekansları üzerinden iletişim. Daha yüksek frekans, daha yüksek veri iletimi için bant genişliği.

Kablosuz Ağ Kullanıcısı Kimlik Doğrulaması
Kullanıcı kimlik doğrulaması sağlamak için bağlanmak ve ağ kullanmanız istenir. Bir kez giriş ve şifrenizi girin, kablosuz yönlendirici ve adaptörü arasında çift yönlü iletişim başlayabilir.

Veri radyo dalgaları ile iletilir
Şimdi, verinin ağ üzerinden nasıl iletildiğini anlayalım. Web tarayıcınızı açtığınızda ve bir web sayfası istediğinde, dijital sinyal şeklinde sorgu, kablosuz bağdaştırıcı tarafından radyo taşıyıcı sinyaline, modülasyon yoluyla dönüştürülür.

Bu sinyal ya WPA2 ya da WEP teknolojisi ile şifrelenir, bu sinyal eavesdroppers eline inmesini önlemek için. Kablosuz yönlendirici sinyal şifresini çözer, dijital bir sinyal geri demodes, ıss’ye sorgu gönderir, daha sonra geri veri yönlendirir. Sizin tarafınızdan talep edilen web sayfası verileri yönlendirici tarafından alınır, şifrelenir ve 2.4 GHz veya 5 GHz aralığında bir radyo sinyaline dönüştürülür. Bu bağdaştırıcı tarafından alınan, şifresi çözülür ve web tarayıcınızda görüntülenecek yeniden demodüle. Tüm bunlar saniyenin çok küçük bir bölümünde gerçekleşir, çünkü radyo dalgaları elektromanyetik tayfın bir parçasıdır ve ışık hızında yolculuk eder.

Wi-Fi bizi kablolu dünyanın bağlarından ve enkazlarından kurtardı. Bunu mümkün kılan teknoloji iki yönlü telsiz iletişimi, yüz yıldan fazla süredir buralarda.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir