Wifi Apk İndir

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

Wifi Lite v.2.13, En iyi wifi şifresi kırma ve bedava bulma programı olarak biliniyor. Şİfe deneme süresi diğer programlara göre oldukça hızlı ama telefonunuzun hızına görede değişiyor. Sadece wifi şifrelerini kırmakla kalmıyor, bundan önce kırılmış olan wifi şifrelerinide buluyor.Kırılan her şifreyi database’ye kaydediyor. Mesela birisi yakınınızda bulunan birisinin şifresini kırdıysa bile, siz otomatik bağlanıyorsunuz. Böylece uzun zaman beklemenize gerek yok. Programın bir diğer özelliği de, çevrenizde en yakın wifi kaynaklarını bulmak. Böylece wifi alanının dar olduğu köy, kasaba veya benzeri yerlerde de kolaylıkla yakında bulunan bulunana wifileri buluyorsunuz. Kesinlikle programı kullanmanızı tavsiye ediyorum.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

PROGRAM TANITIM VIDEOSU

[youtube=https://www.youtube.com/watch?v=jkFjp6D48Jo&w=320&h=266]

İNDİRME LİNKLERİ

apk indir buton

PROGRAM ETIKETLER

telefondan wifi indirme, telefondan wifi kirmak, wifi apk indir, wifi apk kirma, wifi hizli kirmak, wifi kirma linki, wifi sifresi kirmak,  wifi şifresi mobil kırmak, wifi nasıl kırılır.

wifi sifresi kirmak

Wi-Fi Wireless Fidelity bir kısaltmadır. Standart kablosuz ağ teknolojisi marka adı. Radyo dalgası bağlantısı ile kablosuz İnternet erişimi sağlar. Bu teknoloji, kablosuz ağ ürünleri, dünyada üretilen birliğini kurmak için tasarlanmış IEEE 802.11 standardı ile tanımlanır. Kısacası, Wi-Fi kablosuz ağ ile eşanlamlı olduğunu ve en gelişmiş telsiz iletişim teknikleri ile yapılır. telefondan wifi sifresi kirmak Bu tür bir ağın en önemli bileşen, bir kablosuz yönlendirici. Dizüstü bilgisayarlar arasındaki bağlantıyı, kablosuz ağ ve İnternet trafiği bağlı. Radyo sinyali vericisi olarak alıcı. Ayrıca analog ve dijital analog sinyalleri dijital sinyalleri dönüştürür. Ağ üzerinde veri iletimi hızı, yanı sıra güvenlik, kablosuz yönlendirici bağlıdır. İkinci en önemli bileşenleri almak ve kablosuz yönlendirici sinyalleri iletmek dizüstü bilgisayarlar monte kablosuz adaptörleri vardır.

Wi-Fi Nasıl Çalışıyor?

Wi misin-Fi etkin ve dizüstü bilgisayarınızda Internet erişimi için geçiş diyelim. Sizin için nasıl çalıştığını burada.

Bir Sinyal İçin Kablosuz Adaptör Arar
Dizüstü geçtikten sonra ve dahili veya bağlı kablosuz adaptör ile çalışıyor, çevresinde bir ağ kaynağı arar. Bağdaştırıcı radyo sinyalleri verici artı bir alıcı. Ayrıca analog radyo sinyalleri ve dijital radyo sinyalleri içine dijital sinyalleri dönüştüren bir modem fonksiyonlarını gerçekleştirir.  mobil wifi sifresi kirmak Bir zamanlar adaptörü kablosuz yönlendirici radyo dalgaları üzerinden gelen bir sinyali alır, bilgisayarınızla iletişim için kablosuz ağ ile kayıtlı olur. Kablosuz yönlendirici (İnternet Servis Sağlayıcısı) ISP’YE bağlı, Ethernet portu üzerinden. Kablosuz yönlendirici veri aktarımı için ağ geçidi. Bu yönlendiriciler 2.4 GHz ve 5 GHz radyo frekansları üzerinden iletişim kurmak. Frekansı daha yüksek, daha yüksek veri iletimi için bant genişliği.

Kablosuz Ağ Kullanıcı Kimlik Doğrulaması
Bağlı ve ağ kullanımı, kullanıcı kimlik doğrulaması sağlamak için istenir. Oturum açma ve parola girin bir kere, kablosuz yönlendirici ve adaptör arasında iki yönlü iletişim başlayabilir.

Verileri Radyo Dalgaları Aracılığıyla İletilir
Şimdi, Veri ağı üzerinden nasıl anlayalım. Bir web sayfası için web tarayıcı ve isteğinizi açtığınızda, dijital sinyal şeklinde sorgu kablosuz adaptör ile radyo taşıyıcı bir sinyal dönüştürülmüş, modülasyon.

Bu sinyal ya da WPA2 veya WEP teknolojisi ile şifrelenmiş, kulak misafirinin eline düşmekten kurtulmak için. Kablosuz yönlendirici sinyali çözer, tekrar dijital sinyale onu çözer, sonra yolları tekrar veri olan ISS, sorgu gönderir. Web sayfası veri, istediğiniz, yönlendirici, şifrelenmiş tarafından alınır ve bir radyo sinyali 2.4 GHz veya 5 GHz aralığında modülasyonlu. Bu bağdaştırıcı tarafından alınan, çözülür ve tekrar web tarayıcınızda Görüntülenmesine demodüle. Radyo dalgaları ışık hızında elektromanyetik spektrum ve yolculuğunun bir parçası olarak tüm bunlar saniyenin çok küçük bir kısmını meydana getiriyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir