The Sims hileli APK indir

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

 The Sims hileli APK,aylar beklenen oyunlar arasında yer alıyor. Bilgisayar versiyonu hayatımızı kasıp kavurmuştu. Mobil olarak seçenekler oldukça yüksek. Bununla beraber oyunumuz dünya çapında da online olarak oynanıyor.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

OYUNUMUZDAN video

[youtube=https://www.youtube.com/watch?v=EhF_LkQTUnw&w=320&h=266]

link

apk indir buton

etiketler

The Sims APK indir

Oyun, Sunset Valley,[3] ile birlikte gelen mahalle karakterleri tam 97 çok güzel bir ayardır. Sunset Valley görünüşe göre Pleasantview önce inşa edilmiş, ve Goth ailesi tarafından kurulan (The Sims 3 Her iki oyun varisi olmasına Rağmen) The Sims 3 gerçekten Sims 2 ve The Sims öncü, bu mahallenin açıklama ortaya koymaktadır.

Oyun kaydedildiğinde[4] Riverview adlı ikinci bir mahalle Sims 3 Store’da ücretsiz olarak kullanılabilir.[5]

The Sims 3: World Adventures üç alt mahalleleri, Champs Les Sims, Shang Simla ve Al Simhara tanıttı. Her bir alt bölgesinde düzenli bir mahalle kadar büyük olan benzersiz, egzotik bir ortam. Twinbrook ile The Sims 3: tutkular ve The Sims 3 Deluxe derleme paketi. Gece Geç saatlerde mahalle Bridgeport ile birlikte The Sims 3:. The Sims 3: Pets ve Sims 3 Artı derleme paketi Appaloosa Plains ile birlikte geliyor Hayvanlar. The Sims 3: Showtime Starlight Shores ile birlikte geliyor. Moonlight Falls ile The Sims 3: Supernatural geliyor. The Sims 3: University Life Genç Yetişkin veya daha büyük Sims üniversiteye gidebileceği Sims Üniversitesi adında dördüncü bir alt bölgesinde tanıttı. The Sims 3: Island Paradise Isla Paradiso ile birlikte geliyor. Geleceğe Sims 3: beşinci alt mahalle adında Oasis İniş tanıttı.

The Sims hileli APK indir

Riverview dışında, daha fazla indirilebilir mahalleleri Sims 3 Store’dan satın alınabilir. Mahalle temalı Barnacle Bay, bir korsan, 2.000 SimPoints maliyetleri. Gizli Springs Sims 3 Web sitesinde dağlık indirilebilir bir mahalle ve 2.250 SimPoints maliyetleri. Güneşli Gelgitler 2450 SimPoints mal ve altın 4350 maliyet iki versiyonu olan adalar grubu: standart sürüm. Lunar Lakes yabancı bir gezegende bulunan bir mahalle ve 2.200 SimPoints maliyetleri. Mahalle temalı Lucky Palms, bir çöl, iki sürümü vardır: standart ve altın; gold sürümü 4350 maliyeti ise standart sürüm 2450 SimPoints maliyeti. Aralık 2012’de, Monte Vista Sims 3 Store’dan indirmek için kullanılabilir, ve sadece standart bir sürüm geldi. 2013 Şubat ayında, Aurora Gökyüzü Sims 3 Store’dan indirmek için serbest bırakıldı. Gold sürümü 3,900 SimPoints maliyeti ise standart sürüm 2450 SimPoints maliyetleri. Dragon Vadisi, Ortaçağ temalı bir dünya, standart sürüm, altın sürümü ve 30 $20 $maliyet serbest bırakıldı. 2013 Eylül ayında, Gotik temalı bir dünya, Gece yarısı içi Boş altın 4350 standart ve 2450 SimPoints maliyetleri denir. Roaring Heights 1920’lerden, 1940’lardan bir dünya özellikli, standart ve $35 altın için 20 $maliyet.

Yeni bir mahalle, macera diyarı 69 yama ile birlikte gelir. Temel oyun mahalle Sunset Valley dayanarak, aynı açıklama ve resim paylaşımı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir