telefon hız testi

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

  • Yükleme ve indirme testleri
  • Gerçek zamanlı grafikler bağlantı tutarlılık ayarları
  • Hızı arttırmak için tavsiyeler
  • Detaylı raporlama ile geçmiş testleri 
  • Kolayca sonuçlarını paylaşın

program GÖRÜNTÜLER

indirme linkleri

apk indir buton

program etiketleri

cep telefonu hiz testi, mobil hiz testi, Speedtest mobile indir, Speedtest indir, Speedtest for mobile, Speedtest hiz testi,  mobil speed test, internet hizi yap, 4g hiz testi

telefon internet hiz testi

Bir hız testi çalıştırın. Sizin için internet hızınızı test edecek ücretsiz araçlar kullanılabilir çevrimiçi bir yeri vardır. Arama motoru “hız testi” için birçok farklı hizmetleri ile testler arama. Bu testler için eklentileri yüklemeniz gerekebilir.
Farklı testler farklı sonuçlar verir, eğer iki kez aynı testi yapabilirsiniz. Test sunucuları farklı alanlarda ve hızını etkileyebilir online Kişi sayısı yer olmasıdır. Ortalama ne olduğunu görmek için testler iyi bir örnek almak en iyisidir. Sizin için ödeme yapıyorsanız ne karşı hız sonuçlarınızı karşılaştırın. Hızlı ödeme için ne olduğunu görmek için bir hizmet planı kontrol edin. Birçok servis sağlayıcı, belirli sayıda” hızlandırır “iddia eder. Her zaman yüksek olacağını garanti edemez anlamına gelir.
Eğer para ödüyorsunuz uyan, müşteri hizmet ve talep de düşük bir ücret veya hız için ödüyoruz daha tutarlı daha düşük hızları alıyorsanız.
Eğer uzun zamandır internet yükseltilmiş değil varsa, daha düşük fiyatlar, daha hızlı internet bulmak mümkün olabilir. Bölgenizdeki sağlayıcıları tüm kontrol edin.
– Megabit/megabayt tuzağına düşme. ISS’ler megabit, megabayt değil, reklam. Gerçek aktarım hızı (MB) megabayt (Mb), eğer (Mbps) saniyede 25 megabit için ödeme yapıyorsanız, o saniyede (MBps) başına sadece 3 megabayt 8 megabit.
Modemi kapatıp açın. Bazen basit bir sıfırlama önemli ölçüde İnternet hızını artırabilir. Ayrıca yönlendirici kapatın ve bu yararlı eğer görmek için. Sadece bilgisayarınızı yeniden başlatmadan sonra girmek gerekir diye giriş bilgilerinizi bildiğinizden emin olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir