Subway Surfers Hileli apk indir

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

subwaysurfers-Anahtar-Para-Fly-Hack

Güncelleme tarihi:01 aralık 2017
Versiyon 1.65
Güncelleme 01 Aralık 2017
Puan 8.5/10
Yapımcı SYBO Games
Hile: Hileli

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=OgHe51sju-8]

Subway Surfers Hileli APK Etiketleri

Atlamak için yukarı çekin. Bu engellerin üzerinden atlamak ve havada para toplamak sağlar. – Süper spor Ayakkabılar yeti yoksa bir trenin üstüne almak için yeterince yüksek atlama. Subway Surfers hile indir Bir kaza önlemek için bir kazadan sonra kullanın. Bir kazadan sonra herhangi bir kaza önlemek, böylece bir önceki kadar onları kurtarmak için en iyi şey olacaktır. Eğer tren ya da bir duvara vurmak, çift hakkında-hoverboards kullanmak için ekrana dokunun.
Hoverboards 300 sikke her masraf, ama çoğu zaman ödül olarak alacaksın.
Gerçekten iyi çalışır puanınızı maksimize etmek için hoverboards kaydedin. Sadece bedava yerine baştan başlamak varken çalıştırın başında bir kaza önlemek için onları boşa harcamayın.Ana menüde Mağaza düğmesine dokunun. Sikkeler elde etmek için birkaç önemli oyun yükseltmektir. Mağaza menüsünden bunu yapabilirsiniz.
Günlük Meydan tamamlamak. Günlük bir meydan okuma tamamlamak her zaman, bir ödül alacaksınız. Çoğu zaman bu paraların önemli bir sayıdır.
Günlük Meydan görüntülemek için, ana menünün üst kısmında Günlük Meydan okuma düğmesine dokunun.
Zamanlayıcı Günlük Meydan tamamlamak ve ödül kazanmak bitene kadar sadece. Gün üst üste Günlük Meydan tamamlamak. Daily Challenge tam bir satır her gün, daha etkileyici bir ödül alacaksın. Üst üste beş gün tamamlayarak, para bir sürü içerebilir Süper Sır kutusu kazanacaksınız. Bir satır tamamlamak için devam her gün mücadele için yeni Süper Gizemli bir Kutu alacaksın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir