Subway Surfers APK

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

subwaysurfers-Anahtar-Para-Fly-Hack

Güncelleme tarihi:01 aralık 2017
Versiyon 2.65
Güncelleme 06 Aralık 2017
Puan 9.2/10
Yapımcı SYBO Games
Hile: Hileli

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=OgHe51sju-8]

Subway Surfers APK Etiketleri

Subway Surfers Kiloo[1] ve SYBO Oyunlar, Danimarka merkezli[2] özel şirketler tarafından geliştirilen sonsuz koşucu mobil oyun bir eş. Android, iOS, Kindle kullanılabilir ve Windows platformları Telefonu. Oyunun oyuncuları kim, üzerine (etiketleme) metro tren bir siteye graffiti uygulama suçüstü yakalanmış olmanın genç holiganlar rol almak, Müfettiş ve köpeği kaçmak için parça aşağı koşmak. Holiganlar çalıştırın aynı anda vagon ve diğer nesneler ile çarpışmaları kaçmak, havadan altın paraları kapmak, ve onlar da trenlerin üstünde yakalanmamam için atlayabilir. Özel etkinlikler, Haftalık AVI, oyun Ödülleri ve karakter neden olabilir.

Subway Surfers[3] 24 Mayıs 2012 tarihinde mevsimlik bayram dayalı güncellemeleri ile serbest bırakıldı. 2013 Ocak ayından bu yana, güncellemeleri her üç haftada bir oyunun ayarı güncelleyen “Dünya Turu” bir tema dayanmaktadır.

Karakterler
Jake varsayılan Subway Surfers karakter. Diğer tüm karakterler iki yoldan biriyle yapılan “kilitli” olmalıdır. Bazı karakterler Oyun sırasında karakter öznitelikleri koleksiyonu ile kilidi. Bir öznitelik (örneğin bir şapka gibi giyim bir makale ya da böyle bir stereo gibi bir pervane olabilir. Diğer karakterler-oyunda para harcayarak kullanılabilir.

Müfettiş ve Köpeği karakterleri kovalamak. Hep aynı karakteri iken, üniformasını konuma göre değişir. New Orleans baskı sırasında, Müfettiş Frankenstein tarafından bir iskelet köpek ile değiştirildi. İkinci Londra, Kuzey Kutbu ve Kış Tatil sürümleri sırasında, Noel Baba gibi giyinmiş. İkinci Roma baskısı ve üçüncü Paris baskı sırasında, Paskalya Tavşanı gibi giyinmişti. Prag baskısı sırasında, Şövalye gibi giyinmiş.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir