SPOTİFY Sinirsiz muzik indir

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

Spotify Music v8.3.55.274 HİLELİ APK,  sayesinde artık müziklere para vermeye son. Spotify firmasının tasarlamış olduğu program, Türkiye ve Dünya’nın lider müzik platformlarının başından geliyor. Mobil cihazınızdan milyonlarca adet şarkı indirebilirsiniz ve tamamen ücretsiz. Spotify reklamsız ve sınırsız olarak kullanabilirsiniz.  TÜRKÇE dil desteği olan programımız 10 milyon kez indirilmiş.

Programdan GÖRÜNTÜLER

İNDİRME LİNKLERİ

apk indir buton

program etiketleri

 SPOTİFY hileli apk, SPOTİFY hileli indir, SPOTİFY para hilesi, SPOTİFY bedava muzik indir, SPOTİFY hilesi, SPOTİFY ücretsiz, 

SPOTİFY hilesi

Dijital eksik olan özellikle evde koleksiyonu ile olmadığında igital müzik pikap üzerinde bir kaydı dinlemek için oturarak aynı cazibesi olmayabilir, ama, rahatlık veriyor.

Spotify halka başlatılan ve yasadışı indirme ile mücadele için bir yol olarak akış yönünde müzik endüstrisinin odak kaymıştır bu yana beş yıl geçti. Akarsu iş modeli mükemmel olmaktan uzak olsa da, en rahat müzik fan bile hala büyürken akış test etsinler.Dinlemeye başlamadan önce, istediğiniz kadar az ya da çok olarak dünya ile paylaşmak emin olmak için tercihleri ve gizlilik ayarlarınızı kontrol edin. Eğer Facebook için Spotify bağlı, ancak Haber kaynağı sizin şarkılarınızı yayın istiyor, Facebook paylaşım seçeneği işaretini yok. Takipçileri’ beslemeleri göstermek için kontrol Spotify paylaşım bölümüne bırakın bu potansiyel Spotify sosyal müzik keşif güçlendirir.

Halka çalma görüntülenebilir başlarsın, ya da halka kendi kurallarına göre yapmak en kısa sürede yapmak için olsun veya olmasın seçebilirsiniz çünkü bu sayfa çok önemli. Ayrıca, Spotify dışında genel profil üst sanatçı ve parçaları gösteren bir tercih, eğer böyle şeyler övünmek için değil. Artı, Son Spotify hesabınıza bağlayabilirsiniz.fm çok scrobbles temsilcinize kal.Sol kenar, Koleksiyon bulacaksınız. Burada, (Tercihler için çalma listeleri kaydedilmiş müzik olan Spotify dosyaları klasörleri yönetmek ve git) yerel dosyalara erişebilirsiniz. Kütüphane bölümünde bir yerde bu müzik tüm koyar. Sabit disk, bir Spotify gibi davranır bulabileceğiniz tüm müzik dinlerken, iTunes ya da başka bir oyuncu açmanız gerekmez anlamı için bulunan dosyalara erişme. Çalma listeleri, Spotify ana çizin. Yeni Çalma Listesi düğmesine tıklayarak veya aşağıdaki ve diğer kullanıcıların çalma listelerine abone olarak kendi oluşturabilirsiniz. Bir çalma listesi olarak kaydederek bir albüm imi de.Eğer belirli bir kullanıcının çalma listesi ile güncel kalmak istiyorsanız, üst başlık çubuğunun altındaki yeşil “Takip” düğmesine tıklayın ve yan çubuğuna kurtaracak. Şarkıları çalma listesine eklendiğinde bildirim alacaksın.

SPOTİFY Reklamsız

Bir albümü dinlerken, Tıklama Menüsü şu anda dinlediğiniz parçadan sonra yerleştirin ve bir kaydı kesme hakkı üzerinden bir şarkı sıraya beri mi bu seçenek için idealdir.

Arka planda çalma listesi ya da müzik dinlerken, sıra anın uzlaşmacı istekleri ve arkadaşları ile özlem şarkı teşvik için harika.

Paylaşım ve Keşfetme Şarkı
Geçen yıl, Spotify önemli ölçüde sosyal keşif ön plana çıkartan rakip Rdio, yetişmek için sosyal ve müzik keşif özellikleri kadar yükseltti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir