Sohbet Numaraları Bedava

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

Dayınız sadece oyun ve program değil, bütün telefon servislerini de sizlerle paylaşmaya devam ediyor. Dayınız sohbet kurallarına uymanızı tavsiye eder.

Sohbetten görüntüler

İNDİRME LİNKLERİ

apk indir buton

Program etiketleri

Mobil sohbet indir, mobil chat indir, trabzon chat servisi, adana merkez chat yap, mobil sohbet ve bedava konuşma servisimiz, ücretsiz chat servisi, hizli sohbet et, sohbet et ve ingilizce geliştir.

Adana Sohbet 

 

Sohbet istemci online sohbet odalarında kullanım için tasarlanmış bir yazılım programıdır. Ayrıca SOHBET programları Web yolculuk yaparken kullanmak için tasarlanmıştır olsa (IM) Anlık Mesajlaşma programları ile ilişkili olabilir. Bu bir eklenti için standart anlık mesajlaşma programı daha tam özellikli bir sohbet istemcisi daha benzer hale getirir. SOHBET programları ve diyarbakir sohbet istemcisi ortak yanı, her ikisi de aynı anda online olan insanlar arasında gerçek zamanlı iletişim sağlar. Bir katılımcı “sohbet veya SOHBET programı gönderin” mesaj ve hit türleri ulaştığında, alıcı veya kendi sohbet veya SOHBET programı içinde cevap görür.

Ücretsiz sohbet indir

Ancak benzerlikler burada sona eriyor. Bir anlık ileti iletişim genellikle Web seyir eden iki kişi arasında iken, bir sohbet programı çok sayıda insanların birbirlerine gerçek zamanlı olarak konuşmak için izin vermek için tasarlanmış ayrı bir ağ kullanır. Bir sohbet programı kullanarak, bir katılımcı onlarca, yüzlerce hatta sayısız konulardan biri tartışabilirsiniz.

Kendi konu ile çeşitli “sohbet odaları,” her biri benzersiz ağ adresleri bulunur. O konu veya tartışmak istediği kullanıcıyı seçer, sonra sohbet odasına katıldı. Sohbet odaları 7/24 çalışır ve herhangi bir zamanda, belirli bir sohbet odası ya da neredeyse boş katılımcılar yüzlerce atlama olabilir.

Sohbet programları, Internet Relay Chat (IRC) ağı üzerinde çalışır. Belki de en uzun ömürlü ve popüler sohbet istemci kullanamaz. “M” yazar, Khaled Mardam-Bey’in soyadı anlamına gelir. Bu 30 günlük ücretsiz deneme için / kullanılabilir.

Bir başka popüler sohbet programı (Cross Chat) XChat. Herkes gözden geçirmek için bu sohbet istemcisi açık kaynak kodlama kullanılabilir. Kamu denetimi genellikle daha az hata ve daha az güvenlik sorunları aracı olarak açık kaynak kodlu programlar özellikle popüler. Açık kaynak kodlu programlar ücretsiz ve bu istemci Windows ya da Linux işletim sistemleri üzerinde çalışır.

Trillian anlık ileti programı ile birlikte bir sohbet istemcisidir. İki çeşit Temel ve Pro geliyor. Birçok kişi Trillian ihtiyaçlarını karşılayan bulabilirsiniz. Tercih ettiğiniz sohbet programı büyük olasılıkla kişisel zevkinize bağlıdır.

IRC anlık mesajlaşma daha fazla dahil oldukça ve kendi ‘dilini’ ve görgü kuralları vardır. Bir sohbet programı ve IRC dünyasına girmek isteyen varsa, online öğretmen, kolayca bir arama motoru ile buldum almak için iyi bir fikirdir. Ayrıca İRC hakkında bu öğrenme birbirleriyle konuşuyor ve moderatörler sorular sorarak pratik yapabilirsiniz yeni başlayanlar için sohbet odaları var.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir