Sniper Strike hileli apk indir

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

Versiyon 3.321
Güncelleme 1 Aralık 2017
Boyut 94 MB
Gereksinim: Android 5.0 veya üzerine uyumlu
Hile: Hileli Sınırsız para ve silah

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

İNDİRME LİNKLERİ

apk indir buton

Oyun etiketleri

Sniper Strike apk indir

Sniper Strike hileli indir, Sniper Strike indir, Sniper Strike Special apk indir, Sniper Strike Special Ops hileli apk indir,

Bu SOG ekip kurdu ve geri kalan zor bir Kravchenko kovalamak sonuçta beyhude bir girişim Viet Cong kontrolündeki toprakları yollarını mücadele, ve sonra bulun ve 6 Nova içeren düşürülen Sovyet uçağı araştırmak gönderilir sorgulama nasıl 1968’e geri hareket eder, ve Mason açıklar. Bu soruşturma, Mason, Woods sırasında ve Bowman Viet Cong tarafından yakalanır.Yine, perspektif Ural Dağları, 6 Nova şüpheli Geliştirme Merkezi Sovyet üssü sızmak için bir göreve yollanan Ajan Hudson, geçer. Kontrol odasında tesis   Sniper Strike apk indir Dragovich tarafından kurulmuş bir tuzak olarak patlayıcılarla donatılmış, ama Hudson takım uzaktan konumu ve sözünü veren Dr. Steiner, “sayılar yayın çatlama üzerinde yarım kalmış işler,” bilgi Dragovich sistematik eleme güvenlik karşılığında kurulur.

Bu görev tamamlandıktan sonra Bowman tutuklu, ve nasıl o ve Ormanda Viet Cong onların esir kaçış sırasında öldürüldü nasıl, Mason sorgucu onun için açıklar. Mason ve Woods çalıntı bir Mi-24 Hind Vietnamlı geniş bir arazi şeridi boyunca Kravchenko baz ulaşmak için mücadele. Bu tabanda, Mason tekrar Kravchenko doğru tabanından, onu yöneten Reznov ile karşılaşır.  Sniper Strike apk indir Mason Kravchenko ulaştığı zaman, görünüşte el bombası palaska ile intihar etti, anlaşılan sürecinde Ormanda öldürüyor. Mason ve Reznov sonra Dr. Ada, konumu yeniden Doğuş için onlara yol belgeleri kurtarmak Steiner.

Hem Sovyet Nova 6 araştırma ve üretim tesisi ile Dr. Steiner ulaşmak için kendi yolunu mücadele olarak Mason hikayesi yeniden Doğuş Island Hudson ile aynı hizaya gelir. Mason Reznov ile tesise gizlice Hudson hafif zırh ve CIA ajanlarından oluşan bir ekip ile yönelik büyük bir saldırı yürütmektedir. Mason sadece kısa bir süre önce Hudson Steiner ulaşır ve Reznov cinayetler Steiner gibi izliyor.

Ancak, aynı hikaye Hudson’un gözünden anlatılır. aslında Reznov olduğunu exclaiming ederken Steiner vurdu, ve kim yalnız Mason intikam olurdu göstermiştir. Flashback sonu ve sorgulama devam ediyor. Hudson beyin yıkama … … onu serbest kırmak için umutsuz bir teklif yüze sorgulayıcı ve karşı karşıya Mason yüzü kendini gösteriyor. Bu görev, o, Vorkuta iken, Mason Amerika’da Sovyet misyonları gerçekleştirmek isteyen bir terörist eylem içine onu açmak için ciddi ruhsal yenileme maruz kaldığını ortaya çıkardı. Ancak, Reznov ‘bu klima kaçırıldı’ ve Mason intikam için Reznov var yemin tamamlamak için mutlak bir bağlılık aşılamak için Dragovich, Kravchenko ve Steiner öldürmek için kullandı. Aslında Reznov Vorkuta dan kaçarken öldürüldü, ve, bu nedenle, onun karakteri sonraki maçta sadece Mason’ın hayal gücünün bir parçası, Mason deneyimli beyin yıkama yoğun doğası yüzünden.

Mason’ın beyninin yeniden programlanması sonunda kırılmış gibi, Mason Rusalka denilen Küba açıklarında numaraları yayın kaynağı, bir gemi hatırlatır. Gemi, bağlantılı üzerinde sualtı yayın istasyonunda bir CIA baskında, ölümüne Mason boğaz Dragovich ve yayın istasyonu lavabo, uyuyan ajanlar ABD için sunulan bu tehdidi sona eriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir