simcity Hileli apk indir

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

Simcity Buildit v3.64.92PARA HİLELİ APK, güncel versiyonuyla beraber sizlere geliyor. Oyun bildiğiniz gibi efsaneler arasında yer alıyor. Dayınızda efsane olduğu için sizlerle oyunu paylaşmaya karar verdi. Oyunumuz oldukça güzel ve eğlenceli. Şehir kurma oyunu oldukça basit. En iyi belediyeyi kurmaya hazırmısınız yeğenlerim.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

İNDİRME LİNKLERİ

apk indir buton

Oyun Video

[youtube=https://www.youtube.com/watch?v=gkIz56SDpY8&w=320&h=266]

oYUN eTİKETLERİ

simcity buildit apk modu indir, simcity buildit full, simcity buildit full apk indir, simcity buildit hileli apk indir, simcity buildit hileli indir, şehir kurma oyunu indir

simcity buildit hileli apk

Yeni bir bölge oluşturun. Almak ovalar. İlk başta Tanrı olmak “şans” ve vadiler, dağlar, dağlar, göller, hayvanlar oluşturun. Merkezi bir plato yapım ve ağaçları ile toprağı örten öneririm. Hayvanlar yapmaz! Sonunda yaşam ortamlarını yok etmek ve lama insanlara ağırlaştırılmış yapacak. Bir kere mantıklı ve çoğunlukla düz bir bölge oluşturuldu,seçtiğiniz şehrin herhangi bir arzu adına Belediye Başkanı modu ve Adı açmak. simcity buildit hileli apk Yapı ve geliştirmek seçin. Başarılı bir şehir yapmak için anahtarı olan bir şeyler inşa sırası. Başka bir önemli bileşen aşırı sabır. Başarılı şehirler tüm dikkatli yerleştirme ve riskli kararlar saat sürdü. Uzun vadede, onlar tüm ödemek. Her neyse,yapmanız gereken ilk şey, şehrin köşesinde doğal gaz elektrik santrali yer almaktadır.
 

simcity buildit hileli apk indir

 Ona bitişik bir yol yer ve şehir alt orta aşağı doğru sürükleyin. Bir zamanlar iyi bir boy orta oluşturun yerleşim bölgesi ve en az orta büyüklükte bir park. Bitki mahalleye gelen Elektrik hattı sürükleyin.
Orada dur ve simülasyon duraklatma. 1 Sim city, farklı olarak 2 ve 3, Her bir yapı oluşturmak ve kaynak ticaret güvenmek zorunda değilsiniz. Sim City 4 Eğer bu taktiği kullanırsanız krem. Bunun yerine vergiler üzerinde durulacaktır. Komşu fırsatlar yardımcı olsa başa bir şehir oluşturmak zorunda. Hayır zaten senin komşu şehirler yapılır. simcity apk indir  Bu yüzden en az 8,5 %9% endüstriyel zenginlik için vergi menü ve krank yüksek, orta ve düşük servet konut vergileri açmak gerekir. 7.5% ve BM-pause simülasyon için Ticari vergi hareket.Mahalleden uzak ve güç santralinde yoğun sanayinin küçük bir alan oluşturun. Yol bağlantısı olduğundan emin olun, aksi takdirde o iş yaratma ve para kaybı olacak. Şimdi santrali yukarıdaki yol bağlantısı ve bazı tarım alanları oluşturulması. Düşünme ama gökdelenler ve büyük şehirlerde bir süre buralarda olmayacak biliyorum. Başarılı şehirler tüm kötü Sanayi kasabalar ya da köyler olarak başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir