rules of survival hileli apk indir

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

Rules of survival 2.121.421 hileli apk, eski hilesinin sürümü geçtiği için, tekrar paylaşmaya karar verdim. Eğlence seviyorsanız kesinlikle tavsiye edebileceğimiz oyunlar arasında yer alıyor.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

İNDİRME LİNKLERİ

apk indir buton

oyun etiketleri

rules of survival hileli apk indir

Birçok arazi ile büyük bir harita
Android için Hayatta kalma kuralları 6.4 x 6.4 km büyük bir harita, aynı anda 120 oyuncu için yeterli getiriyor. Oyunda arazi ayrıca stepler, kıyılar, tepeler, terk edilmiş bitkiler gibi sürekli farklı varyasyonları ile çeşitli oyun oluşturmak için inşa edilmiş. Oyuncu hamle ve her araziye uygun stratejileri seçer. Bu aynı zamanda silah, zırh ve şifa öğeleri yanında her oyunun sonucunu etkileyen önemli faktörlerden biridir.Her maçta adil bir oyun.
Android oyun dengesini göreceksiniz PUBG oyun tarzı bütün taklit için Hayatta kalma kuralları. Bütün oyuncular harita üzerinde belirli bir konuma paraşütle atladı ve hayatta kalmak için başlamak olacaktır, her Oyuncu yere kadar varsayılan silah verilmiş olacak. Onların görevi sürekli hareket ve dağınık ve rastgele gibi silahlar, mermiler, kask, ambulans kutuları ve hatta otomobil gibi her yerde dağıtılan öğeleri arayın.
Beceri kazanmak için oyuncu için en önemli noktasıdır.

rules of survival hileli apk indir

Çeşitli silahlar ve eşyalar
Hayatta kalma kuralları silah ve teçhizat çeşitli sağlamak. Her silah, her savaşçı, her madde için özelleştirilebilir. Oyunda her silah yükseltme yeteneği vardır. Bu susturucu, mermi yükseltme, renk düzeltme olarak daha fazla destek araçları ekleyebilirsiniz . Genellikle, oyun öğeleri PC sürümü PUBG benzer.

Takım mücadele
1 vs 120 hayatta kalma modu ek olarak, Hayatta kalma Kuralları hangi takım tanıtıldığı bir takım mücadele sağlar. Her takım (seçtiğiniz modele bağlı olarak) iki veya dört oyuncu olacak. Eğer o kadar çok oyuncu öldürürseniz ve sonuna kadar hayatta daha değerli bir ödül alacaksınız.
Oyun modu ile, arkadaşları ile oynamak isteyenler için uygundur, takım oluşturma ve co-op mücadele her zaman tüm oyuncular için büyük bir meydan okuma ve deneyim.

Sistem Gereksinimleri
Hayatta kalma kuralları yüksek kaliteli grafik bir oyundur, ama oyunun içeriği çok uzun. Ancak, çok iyi ve test kalite dikkatlice optimize edilmiştir, bu yüzden oyun çok yüksek bir yapılandırma gerektirmez. Ama Hayatta kalma Kuralları her zaman bir İnternet bağlantısı oynamak için gerektirir. Ayrıca, Hayatta kalma Kuralları da en iyi oyun deneyimi için sesli sohbet destekler. Bir kulaklık kullanmanızı öneririz.
Hayatta kalma indirme Kuralları aşağıda verilen linkten dosyayı biraz daha indir.
Android cihazınızda Bilinmeyen Kaynaktan yükleme etkinleştirin.
Normal Yükleyin
Hepsi bitti!
Sonuç
Şu anda, Hayatta kalma Kuralları genel sürümü resmi olarak hem Android ve iOS platformlarında yayınlandı, sunduğumuz aşağıdaki link ile oyunu tamamen ücretsiz indirebilirsiniz. Eğer mükemmel bir mobil PUBG deneyimi arıyorsanız, Hayatta kalma Kuralları mod APK indirmek için mükemmel bir seçimdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir