rules of survival hileli apk

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

Rules of survival 1.110890 hileli apk, son zamanların trend oyunları arasında yer alıyor. FPS  ve hayatta kalma oyunu seven yeğenlerim için oldukça ideal oyun.  NetEase Games tarafından üretilmiş olan oyunumuz, Android dünyasını mükemmel giriş yaptı. Hileli mod sayesinde de sınırsız kaynağa erişebilir ve oyunun tadını arttırabilirsiniz. Grafikleri 3D  olan oyunumuz 1 milyondan fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

İNDİRME LİNKLERİ

 https://a.smrtrdrct.com/r/a479-t468-v468-w482-m468/aff515

oyun etiketleri

rules of survival hileli apk indir

PlayerUnknown bu Savaş şu anda PC oyun çevrelerinde tüm konuşmalar. Diğer insan kontrollü avatarlar dolu bir adada hayatta kalan son kişi olmaya çalışıyorsun gördüğü büyük bir deathmatch.Pek çok formül toptan bir mobil oyun için kaçırıldığını görmek sürpriz oldu. Tam bir Hayatta kalma Kuralları da bunu yapıyor. Battle royale. Bir adanın üzerinde. Ve bir yelek ve pantolon giyen oyun içine düşmüş gibisin.Ama PC üzerinde çok başarılı oldu ve Microsoft bu kadar iyi gelecekte yapacak umduğu formülü yakalamak için yönetmek değil mi? Eh, hayır, gerçekten değil.Tercüme kötü ne kadar oyun hakkında fark edeceksiniz ilk şeydir. Google üzerinden gözlerini olmalı önce 8 kez Tercüme dişli oldu gibi açılır hemen hemen her metin kutusu geliyor.Her şey çok halsiz hissediyor. Ayyaş ve sadece bir oyun içine almak için nasıl anlamaya için uzun bir süre alır çöker.Yine de, her şey düzelmeye başlar. Ya da en azından, biraz aramaya başlarlar. Sonuçta, bu üçüncü şahıs nişancı cep üzerine düştü. Diğer bir deyişle, ekranda düğmeleri yılgın iseniz, ağzını köpürten ayarlamak için olası.

rules of survival apk

Gerçek oyun ile ilgili sorunlar iyi bir anlaşma vardır. Hareket eden Garip, garip bir çekim var, ve eğer bir cihaz üzerinde daha sonra küçük bir ekran ile oynuyorsanız, açıkçası, her şey çok garip oldu. rules of survival hileli apk  Ama oyun hala biçimiyle içsel gerilimi yakalamayı başarıyor. Sadece öldürmek değil, hayatta kalmaya çalışıyorsun. Bir ahırda saklanırken asla cep üzerinde bu kadar yoğun olmamıştı ve Hayatta kalma Kuralları için savunulan olmalıdır.

Sonra başının arkasından vurulduğunu ve yangın yerine dönen sadece atlama yukarı ve aşağı yerinde sıralama edeceksiniz. Oyun muhtemelen kazasında öldüğünde ve kazanılan ödüller şeyler yok.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir