POKEMON GO Hileli Apk

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

Pokemon Go v3.45.0 para hileli APK

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

Oyunumuzun videosu

[youtube=https://www.youtube.com/watch?v=RSVuu3fgsQg&w=320&h=266]

indirme linkleri

apk indir buton

oyun etiketleri

POKEMON GO hilesi, POKEMON GO hileli indir, POKEMON GO hileli apk indir, POKEMON GO hile indir, POKEMON GO para hilesi, POKEMON GO pokemon hile, pokeman.

 POKEMON GO hileli Apk 

Pokemon serisi 1990’ların sonlarında en büyük fads üzerinde olmuştur. Hala istikrarlı bir fan tabanı ve daha fazla oyun dakika dışarı geliyor ile çok başarıyor. Bu dizi nasıl başladı, büyüdü ve bugün sahip olduğu şeye dönüştü? Bu özgünlük ve canlı tutmak için yaratıcılık akışı alır.
Nintendo Satoshi tajiri tarafından oluşturulan, oyun ucube kurucusu, Pokémon (Japonya’da Pocket canavarlar) basit bir Gameboy oyunu olarak 1996 yılında debuted. Bu bir Pokémon Master olmak başarılı olmak için spor salonu liderleri karşı mücadele canavarlar toplama ve oluşuyordu. Satoshi bu fikri gençliğinden aldı.o zamanlar çeşitli öğeleri ve hatta böcekleri toplamayı severdi. Yakında video oyun fikri ile bağlantılı oldu ve onun lise yıllarında yaylalara gidiyor zevk. Bu iki hobileri bir araya getirerek kendi video oyununu diğer insanların oyunlarına karşı kullanabileceğin  canavarlarla oynamak istediğine karar verdi. Gameboy’un başka bir Gameboy sistemiyle bağlantı kurma yeteneği yüzünden rüyası gerçekleşmişti.

POKEMON GO Hileli Apk 

Pokémon kırmızı ve mavi sürümleri Japonya’da anlık bir hit oldu ve aynı zamanda ABD’de başarı aynı miktarda kazandı. Pokémon tüm zamanların en çok satan RPG Guinness dünya rekoru unvanını kazandı. Oyunun öncül basitti: sen bir Pokémon Master olmak için Kanto kendi ev Bölgesi boyunca yolculuklar adsız bir çocuk oynadı. Eğer küçük bir çeşitlilik dışarı ilk Pokémon seçin ve kasabalar, ormanlar, çöller ve mağaralar yolun sonuna ulaşmak için yola. Orada yetenekleri ve türleri bir dizi ile Pokémon 151 farklı türleri vardır. Her tip bir zayıflık birbirlerine vardı, ateş gibi su için zayıf olmak, su elektrik ve benzeri zayıf olmak.

Oyun iki özel sürümleri yayımladı vardı. Pokémon Sarı antrenörün en iyi arkadaşı olarak Pokémon maskot Pikachu özellikli. Pokémon yangın kırmızı ve yaprak yeşil geliştirilmiş remakes piyasaya 2004 yılında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir