POKEMON GO Hileli Apk

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

Pokemon Go v3.45.0 para hileli APK, efsane oyunlar arasında yer aldığı için tekrar paylaşma gereği duydum. Zamanında dayınız ne bağlarda ne dağlarda dolaştı, bu pokemonları bulmak için. Niantic, Inc. tarafından tasarlanmış olan oyun, 8 milyondan fazla indirme almıştır. Oyunumuzun amacı pokemonları bulmak ve onları yakalamak. Dayınız iyi oyunlar diler.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

Oyunumuzun videosu

[youtube=https://www.youtube.com/watch?v=RSVuu3fgsQg&w=320&h=266]

indirme linkleri

apk indir buton

oyun etiketleri

POKEMON GO hilesi, POKEMON GO hileli indir, POKEMON GO hileli apk indir, POKEMON GO hile indir, POKEMON GO para hilesi, POKEMON GO pokemon hile, pokeman.

POKEMON GO Hileli Apk 

Sorularınız varsa, onları cevaplamaya başlayalım baskınlar sonunda Gidip Pokemon ve biliyorum. İlk olarak, şu an Cuma akşamı 23 Haziran 2017 saldırılarından olarak dünya çapında 25 ve eğitmenler seviye için mevcuttur. Baskınlar etrafında herhangi bir spor salonu var, daha önce sadece sponsor spor salonları ile sınırlı olduğunu, nerede yer alacak, ama 25 ve Baskınlar yerde herhangi bir spor salonunda alabilir seviyesi olarak yetiştirmek, Yani eğer size en yakın spor salonları sponsorluğunda endişelenmeyin açıldı beri. Sen bekle, Ben son birkaç gün için Twitter ya da bir şey YouTube ya da dikkat etmedin sadece herhangi bir spor salonuna gitme, Baskınlar çok güçlü Pokémon nerede aslında patron savaşlar vardır. Takım ve bu bir grup insan gerektirir, ve bir adet patron yenmek ise çok daha düşük bir düzeyde Pokemon sürümü yakalamak için bir şans var. Makul düzeyde bir Baskınlar altın / sarı yumurta 3-4 pembe yumurta, POKEMON GO Hileli Apk  seviyeleri olacaktır 1-2 5 zorluk seviyesi var, ve başka bir 5. seviye karanlık ya da efsanevi yumurta. Henüz hiç kimse efsanevi bir Baskın gördü, oyunun geliştirici Niantic muhtemelen Pokemon Festivali Temmuz ayında Gidip özel belki de böyle bir şey için o kurtaracak. 
Pokémon belirlemek tarzını Baskın bir Patron böyle yapılır gibi görünür: şimdiye Kadar mümkün seviye olarak bildirilmiştir Pokémon 1 Raıd Patronlar Magikarp, Bayleef, Quilava Ve Croconaw, Electabuzz gördük 2 Raıd Patronlar düzeyi için, Magmar, Muk, Weezing Ve Exeggutor, sonra seviye 3 Raıd Patronlar Alakazam, Gengar 4, Machamp, Arcanine, Jolteon, Flareon Ve Vaporeon, bir sonraki seviyeye Raıd Patronlar vardır Venusaur, Charizard, Blastoise, Lapras, Snorlax, Tyranitar Ve Rhydon içerebilir. Daha önce de belirtildiği gibi, 5. seviye Raıd Patronlar Efsanevi Pokemon için ayrılmış olacak ve tabii ki bu başlar en kısa sürede size haber vereceğiz. Yakın zamanda beklenen, bu hafta anlamına gelir demiyorum, ama 22 soonish (Temmuz geçerli dedikodu). 

Pokémon GO Hileli Apk

CP otobüs en azından James’e bak etrafına ve üstüne bir yumurta ile herhangi bir spor salonları var mı görürsün yollar bulmak için yeterince güçlü Pokémon varsa bir grup insan baskınlar içine kesinlikle satılacak seviye ihtiyacınız olacak yüksek düzeyde bir süre dans yaparken kötü olacaksın o Pokemon büyük çok güçlü sürümleri onun için 10 kez 8 arasında herhangi bir yerde Pokémon GO Hileli Apk  bu Pokémon normal maksimum CP görünen başlıyor katılabilmeniz için yumurtayı şekilde yumurtadan çıkacağını haber vermek için bir zamanlayıcı kullanılabilir var ya da Radar tracker açmak ve bunun için Raıd geçişi olması gerekir. Radar da beklemeliyim, bu liste sadece şu anda görünür olan spor salonlarında Baskınlar gösterecekler harita üzerinde görünür olacak ve bu benim deneyim genellikle baskının hemen başlar zaman ki bir grup insan gösteren bir klavye gibi en ama görünüyor çünkü orada erken ya da süre almaya çalışırken öneririm katıldı istediğiniz bir yolunu bulursun yanında tüm Baskınlar gösterir, özellikle yüksek seviyede Baskınlar eğer hemen alırsanız grubu ile toplantı için daha çok şansı olacaktır. Bir kez girin spor sizin olabilir savaş Raid Boss olabilir hızlı bir panele katılmak halk lobi ya da size katılmak özel bir lobi olan tüm ayarlamak için bir parola ve olursa olsun şifrenizi arkadaşlar onlar katılmak özel bir lobi olarak hangisini etti bir sınırı €Oda başı 20 eğer bunun için özel bir lobi kurabilirsiniz jenny tatilinden dönen PokeStops veya spor salonları durur ayrıca iplik ve her gün ücretsiz Raıd kartı verir misin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir