PLANET COMMANDER hileli apk indir

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

Planet Commander v2.21 hileli apk, uzun zamandır yeğenlerimden gelen istekler arasında yer alıyordu. Oyunumuz sınırsız para hilesi ile karşımıza çıkıyor. GDCompany tarafından geliştirilmiş olan oyunumuz, Android üzerinden oldukça büyük talep görüyor. Uzay gemisi ve savaş temalı oyun seven yeğenlerimin kaçırmaması gereken oyunlardan birisi.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

OYUNUMUZDAN video

[youtube=https://www.youtube.com/watch?v=5RL5SmxaOIQ&w=320&h=266]

İNDİRME LİNKLERİ

apk indir buton

oyun etiketleri

PLANET COMMANDER hileli apk indir, PLANET COMMANDER apk indir, PLANET COMMANDER hilesi, PLANET COMMANDER sınırsız para hilesi, 
Bu oyunda, bir uzay gemisi kaptanı. Küçük bir gemi ile başlar, ama karakter büyür ve gelişir, savaş gemileri ve Süper-Ağır uzay gemisi alacak. Çok oyunculu oyun modunda gerçek oyuncular ile mücadele ve filo geliştirmek.
Galaksi ve uzay senin gibi bir komutan lazım! Yangın galaksinin bir efsane haline!

Özellikleri

Işık süper – 5 uzay sınıfı-ağır vasıta. Her hangi ekipman çeşitli taşıyacak olan fırkateyn, Destroyer, savaş gemisi, taşıyıcı, Süper Ağır savaş gemileri).
– 20’den fazla uzay gemileri farklı taktikler ile mücadele etmek için seçim.
– Her savaş gemisi tamamen özelleştirilmiş ve geliştirilmiş olabilir. Satın almak ya da açacaksın modülleri ile donatılmış olabilir. Silahlar ve oyun modülleri 100’den fazla türleri vardır, ayrıca gemi için bir logo eklemek ve rötuş yapabilirsiniz.
– Farklı gezegenlerin atmosferinde uzay ekibinizle birlikte bu galaksi Savaşı!
Mobil pazarda en son teknoloji ile tam uyumlu – yüksek kaliteli üç boyutlu grafik.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir