Pes Mobile Hileli apk indir

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción


Versiyon v2.2
Güncelleme 29 aralık 2017
Puan 9,4/10
Yapımcı Ea Games
Hile: Hileli APK

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

OYUN TANITIM VİDEOSU

[youtube=https://www.youtube.com/watch?v=XmMUQfTKB2E&w=320&h=266]

İNDİRME LİNKLERİ

apk indir buton

Dayınızı sosyal medyada paylaşmayı unutmayın

Etiketler

  Pes 2018 FULL APK indir

pes 18 para hile, Pes 2018 FULL hileli apk indir, pes 2018 hile indir, pes 2018 hileli indir, pes cep telefonu hile indir, pes hileli apk indir, pes mobil hile,

Ballon D’Or bu yana, Dünya Futbol yönetim organı 2016 caledar yıl başlayan kendi “en İyi FIFA Futbol ödülü” getirdi FIFA ile şirket ayrıldı. Tören Pazartesi Gecesi, 2017 26 Ocak tarihinde Zürih, İsviçre’de FIFA genel merkezinde yer alacak. Bu yıl, yılın (en iyi gol) yılın antrenörü ve FIFA Puskas ödülleri erkek ve kadınların en iyi futbolcu dahil gece verilen ödül sayısı. Töreni canlı izlemek nasıl bir göz atın.

2016 en İYİ FIFA Futbol Ödülü: FIFA zaten 5 ödülleri her 2017 9 Ocak’ta teslim olmak için 3 top adaylarını açıkladı. Ronaldo, Messi ve Griezmann (Real Madrid) (Schalke), Claudio Roman Walls, (Portekiz), Fernando Santos ve Zinedine Zidane yılın koçu ödülüne aday olurken, yılın Erkek Oyuncu ödülüne aday olmuştur.

Oylama: geri Aralık ayında kazandı hangi Ronaldo Ballon D’Or ödülünü Aksine, FIFA ödülü FIFA tarafından önceki yıllık ödül olarak oylama işlemi için benzer kriterler izler. medya temsilcileri, Milli Takım antrenörleri, Milli Takım Kaptanları ve Genel Kamu oylama. Her grup %25 değeri vardır. Ancak eğer her zaman kapsama alanı için canlı gerçek zamanlı güncellemeleri gibi canlı bağlantılar güncelleme olacak gibi burada dinleyebilirsiniz FIFA Ödül töreni canlı yayın erişim yoksa. Olay yola önce bağlantılar genellikle 30 dakika 15 mevcuttur. Her zaman töreninden önce canlı ile ilgili herhangi bir güncellemeleri görmek için bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir