Okey Plus Hileli İndir

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción


Son güncelleme:30 Aralık 2017
Açıklama;
Değerli yeğenlerim,oyunun hile modu güncelledindikten sonra hemen paylaşmaya karar verdim. Bunun için Apk yi kolaylıkla indirip kurabilirsiniz.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


İNDİRME LİNKLERİ

apk indir buton

Okey Plus Hileli APK ETİKETLERİ


 Okey Plus Hileli İndir


 Genellikle yırtıcı taktik olarak anılacaktır, tacizci olmayan piyasa taktikleri çeşitli, genellikle tekeller için korumak ve tekel konumunu genişletmek için kullanılır1 ve tekel olmaya çalışan şirketler tarafından.okey, iktisatçılar tarafından, bir malın (yani, iyi bir hizmet veya iyi bir ikame ürünü) tek, baskın bir üretici ya da satıcı olduğu durumdan bahsetmek için kullanılan bir terimdir. okey bir derece meselesi, ve rekabet biraz az miktarda olabilir, rakipler nispeten küçük pazar paylarına sahip olsa da ve ürünleri özellikle okeyciler için yakın ikame olmayabilir. Okey Plus para hilesi Pazar payını korumak veya büyütmek için pazar dışı taktikler, bir ürün ile ilişkili hizmetlerin kalitesi dahil olmak üzere, fiyat ve kalite temelinde rekabet etmekten başka bir şey değildir. Ekonomistler, genellikle fiyat ve kalite temelinde firmalar arasında serbest rekabetin sürdürülmesinin ekonomiyi en verimli şekilde kullanmasına yol açtığını ve bu nedenle ülkelerin bu rekabetin kurulmasına veya korunmasına yardımcı olacak yasaları yürürlüğe koymaları gerektiğini kabul ederler. Tipik bir örnek, tekellerin oluşumunu ve mevcut tekellerin kırılması ya da en azından onları yırtıcı taktiklerini durdurmak için zorlayarak cesaret kırıcı amaçlayan anti-tröst laws3’tür.

 Okey Plus hilesi


Tekelciler tarafından kullanılan çeşitli piyasa dışı taktikler her zaman açık değildir ve tekelciler genellikle onları kamuoyundan uzak tutmak için büyük boylara gider. Ancak, ekonomistler tarafından uzun zamandır tanındığı gibi, tekellerin ekonomilere ve toplumlara yol açabileceği büyük hasar nedeniyle bu tür taktiklerin farkında olmak önemlidir. Bu hasar, tüketicileri, aksi takdirde ödeyecekleri daha yüksek fiyatlar ödeyen zorlayarak, (2) ürünlerin kendilerini ve ürünleri ile ilişkili hizmetlerin, (3) teknolojik ilerleme hızının yavaşlatılması ve (4) siyasi sistem4 artan yolsuzluk.


Başlıca Yırtıcı Taktikler

Tarih boyunca kullanılan büyük tekel yırtıcı taktikler, bazen yeni değişiklikler ve guises ile rağmen, aşağıdaki içerir::

(1) geçici olarak indirimli fiyatlar, hatta ücretsiz bir ürün sunan, iş rekabet dışarı götürmek için. Monopolcü, rakiplerden vazgeçtiğinde, kar maksimizasyonu seviyelerine (genellikle rakiplerin ücretlendirdiği seviyeden daha yüksek olan) fiyatları yükseltmektedir. * Bir malın alıcılar açısından toplam değeri ile bu malları üreten üreticilerin toplam maliyetleri arasındaki fark toplam rant olarak bilinirken, tüketicinin bir mal için ödemeye hazır olduğu fiyat ile gerçekte ödediği fiyat arasındaki fark tüketici rantı, üreticinin ürettiği malı satmaya razı olduğu fiyat ile gerçekte satış yaptığı fiyat arasındaki fark üretici rantı olarak adlandırılır.

(2) rakipleri satın alma. Bu, ya doğrudan ya da daha az belirgin hale getirmek ve kamu ve politikacılardan şikayet riskini azaltmak için bağlı kuruluşlar veya diğer dost şirketlerin kullanımı yoluyla yapılabilir. Mevcut rakipleri satın almanın yanı sıra, bir tekelci için potansiyel rakipleri umut verici yeni teknolojiler elde etmek ya da başka türlü yok etmek de önemlidir. Tekelci bu tür teknolojileri elde edebilir ve kullanabilir olsa da, diğerleri topluma kayıp olabilir, böylece teknolojik ilerleme hızını geri.

(3) tedarikçiler, rakip boykot, onları daha yüksek fiyatlar ve/veya alt hizmet sağlamak için onları ikna. Bu da tedarikçiler (yani dikey entegrasyon) kontrol alarak, doğrudan satın alarak ya da bağlı kuruluşlar aracılığıyla satın alarak yapılabilir. Tekelciler genellikle tedarikçiler ile büyük alımları ve işbirlikçi tedarikçiler ödüllendirmek ve cezasız olanları cezalandırmak için sonuçta yeteneği nedeniyle çok kaldıraç var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir