Mortal Kombat X hileli indir

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

Mortal-Kombat-X-V1.14.0-MOD-APK-Mega-Hileli

Mortal Kombat X v3.2.4.0 Mod APK,  en beyenilen kavga ve döğüş oyunları arasında yer alıyor. Efsane oyunu hileli ve ücretsiz olarak sitemizden indirebilirsiniz.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

Mortal-Kombat-X-V1.14.0-MOD-APK-Mega-Hileli

Mortal-Kombat-X-V1.14.0-MOD-APK-Mega-Hileli

Mortal-Kombat-X-V1.14.0-MOD-APK-Mega-Hileli

OYUN TANITIM VİDEOSU

[youtube=https://www.youtube.com/watch?v=ahlb_acZWoI&w=320&h=266]

İNDİRME LİNKLERİ

apk indir buton

oyun etiketleri

Mortal Kombat X hileli indir, Mortal Kombat X hileli apk indir, Mortal Kombat X full hileli indir, Mortal Kombat X apk indir,

Mortal Kombat mobil indir

Yeni Mortal Kombat oyunun onuruna şimdi çıkıyor 2011, Biz parlak Hub serisinin köklerini tanımak ve oyun bugün ne olmak için geldi sadece nasıl göstermek istiyorum. Mortal Kombat oyunları başlangıçtan beri aşağı ve yukarı gitti. Tarihi takip etmek için okumaya devam edin!Dövüşçülerin en ŞiddetlisiYeni oyunun şerefine ouMK1 geliyorT, Mortal Kombat 9, biz burada bright hub burada bir yürüyüş aşağı bellek paketi alıyor ve bu mütevazi başlangıçlar tüm yolu onun şimdiki durum savaşçıları türünde büyük oyunculardan biri olarak diziden takip. Mortal Kombat oyun tarihinin ilk son izleyin!

İlk Maç, Mortal Kombat, 1992’de çıktı. Çok kısa bir gelişim ile dört erkek tarafından oluşturulan, yine de oyun yüzü değişti. Basit, biraz tekrarlayan ve çok geniş kombinasyonları ya da kabul edebilir oynadı saldırıları geniş bir açık değil; yumrukların bir çift ve tekme bir çift neredeyse tüm vardı. Sokak dövüşçüsü ve sadece birkaç ateş topu flings ve yüksek atlama tekme parıltılı hamle hiçbiri.

Mortal Kombat’ı piyasadaki diğer oyunlardan ayıran şey … … şiddete yaklaşımıydı. Sokak dövüşçüsü dövülmüş ve yaralı bir karakter gösterir nerede, Mortal Kombat oyunları yağma, spines yırtmak için izin, Ejderha dönüştürmek ve parça insanlar tekme. Oyunun daha ‘gerçekçi’ görünümü ile, karikatürize aktörler yerine cel-shaded yarı-insan, ve Mortal Kombat yeni bir şey olduğunu çift.

Mortal Kombat II ve ESRB
Hayranları kanlı patlamalar ve savaş reytingleri acımasızlığı sevdiler.
ölümlü Kombat’ta, bu yüzden devamı hızla üretildi. Aynı formülü muhafaza ve daha da fazla karakter karışımı ekleyerek, genişletilmiş taşıma setleri. Ebeveyn eleştirisi oyuna şakalar ekledi, karakterlerin çiçek veya şeker rakip sunmak için çekti ölüm varyasyonları; dostluk. Diğer düğme kombinasyonları oyuncu bir babalık yaparak, bir toddler mağlup rakip açmak için izin verdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir