Minecraft Hileli APK

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

 
Minecraft Pocket Hileli APK v3.3.5
 

Version: 3.3.5 for Android Android 5 üzeri için
Güncelleme: 04 ARALIK 2017
Yapımcı: Mojang tarafından

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

İNDİRME LİNKLERİ

Oyunumuzun Videosu

[youtube=https://www.youtube.com/watch?v=X-fMtNOS_gU&w=320&h=266]

Oyunumuzun etiketleri

Minecraft Pocket Edition Hile, Minecraft Pocket Edition Hile indir, Minecraft Pocket Edition Hileli full apk indir, Minecraft Pocket Edition Hileli indir, 

Gelişmeler adlarını daha fazla eylem bir tür, eski başarı adları ile karşılaştırıldığında gibi. Ancak, adları da JSON dosyası ile özelleştirilebilir. Gelişmeler Minecraft dünyaları içinde çeşitli görevleri tamamlamak gibi oyuncular tarafından kazanılır. Anahtarcı gelişmeler oyuncular oyun için herhangi bir fiziksel fayda vermez, sadece bir oyuncu başardıklarıyla belgeleyen bir yoldur. Ayrıca çok adam oyuncularına özellikle Minecraft bir dünya içinde gelişti nasıl oyuncu görmek için bir yol olarak hizmet vermektedir. Bir gelişme kazanılır, Minecraft dünyasında tüm oyuncular aşağıdaki sunucu iletisi alırsınız:

Minecraft Hileli APK indirme

İlerleme simgeleri süpürdü bitince başlık adı ve bir açıklama görüntülenir. Önce gelişmeler herhangi bir sırayla tamamlanabilir belirtildiği gibi tamamlanmadan ilerlemesine rağmen, sadece bir ağaç görünür. Meydan gelişmeler daha keskin bir görüntüye sahip olmasının yanı sıra hedef gelişmelerin simgesi Kare daha yuvarlanır. İlerleme simgeleri Açık gri olarak başlar ama tamamlandığında koyu altın dönecek.

The advancement tabs were added in different snapshots.
The Adventure tab was added in snapshot 17w14a.
The Nether and the End tabs was added in snapshot17w17a.
The Husbandry tab was added in snapshot17w18b.
The Advancement Ice Bucket Challenge is a reference to the popular ice bucket challenge, which was created as a way to raise awareness of ALS, or Lou Gehrig’s Disease.
The Advancement Spook Scary Skeleton is a reference to the brief cartoon sketch by the same name.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir