legacy of discord Hileli Apk İndir

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

Hile Durumu:      Hileli

 • İşletim Sistemi:Android 3.4.3 ve Üzeri versiyon
 • Üretici:GTarcade tarafından
 • Dosya Boyutu:94 MB
 • OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

  İNDİRME LİNKLERİ

  apk indir buton

  Oyun videomuz

  [youtube=https://www.youtube.com/watch?v=Bm-3Haa-h28&w=320&h=266]

  Oyun Etiketlerimiz

  legacy of discord Hileli Apk İndir

  MMORPG oyunları hayranı ler, sonra Anlaşmazlık Eski harika rol oyuncusu bir oyun olarak bulabilirsiniz. Oyun iOS ve Android cihazlar için kullanılabilir. Bu andan itibaren oyun oynamaya başlar. size hayran olacak harika ve ideal bir grafik ile memnun olacaktır. Anlaşmazlık Eski oyuncular oyuna daha kolay sağlayan verimli ve düzgün bir kullanıcı arayüzü var.2016 yılının Eylül ayında yayınlanan, bu eylem, fantezi oyunu hızlı bir şekilde popüler hale geldi. Oyun benzersiz bir hikaye olarak geliştirilmiştir. legacy of discord Hileli Apk İndir Oyunu başlatmak gibi, hayal dünyasına ipuçları ve püf noktaları karanlık ve aydınlık arasında sonsuz bir savaş hakkında çekilecektir. Hikaye Şeytan Lord ve karanlık onu saran dünyayı ele geçirmiş olan onun kölelerinin. Oyun karanlık savaş ve sonunda kahraman olmak için düşmanları yenerek.
  Oyunu başlatmak gibi, savaşmak için bir karakter seçmek zorunda kalacak. Nifak Eski kontrol üç tür bu karakterleri vardır. Aşağıdakiler de dahil olmak üzere seçebileceğiniz karakterler:
  * Büyücü – düşmanla savaşmak için frost gücünü kullanan büyülü bir karakter.
  * Berserker – düşmanları mücadele için silah unsuru olarak ateş kullanan bir karakter.
  * Bladedancer – hızlı düşmanları ile savaşa gider nifak hack Yıldırım mirasını kullanan bir karakter.
  Bu seçim ana karakter vardır. Bir kez karakter seçin, kısa bir öğretici oyun kavramı üzerine bir temel vermek. Bir kez hazır fasılların Nifak Mirası başlamak mümkün olacak. Oyunu tamamlamak için gereken çeşitli görevleri bulunmaktadır. Görevler, görevler birincil ve ikincil görevler vardır. Bu yüzden ekstra altın ve elmas sahibi olabilirsiniz ikincil görevi tamamlamak için bir zorunluluk değil, ama ideal. Oyun ilerledikçe, en iyi olmak için karakter, ekipman ve zırh yükseltme ve düşmanları yenmek zorunda kalacak.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir