last empire war z hileli apk

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

Last empire war z v.2.3.12 hileli APK, uzun zamandır posta kutuma gelen istekler arasında yer alıyordu. 15 günlük deneme sürecinden sonra hileyi tamamen yeniledik. Artık sınırsız olarak kullanabilirsiniz. Last empire war z, son ayların en çok tercih edilen oyunları arasında yer alıyor ve 1 milyon üzeri indirmeye sahip.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

OYUN TANITIM VİDEOSU

[youtube=https://www.youtube.com/watch?v=yeSbeEUibHc&w=320&h=266]

İNDİRME LİNKLERİ

apk indir buton

oyun etıketleri

last empire war z hileli apk, last empire war z hilesi, last empire war z full hile, last empire war z hileli indir, last empire war z silah hilesi, last empire war z cheat, 

last empire war z hilesi

Çekim ve Son İmparatorluk Savaş Z, strateji RPG ve temel yapı savaş oyunu kaynaklarını çalmak isteyen zombi ordusu mücadele ile İmparatorluğunu korumak. Dünyanın dört bir yanından diğer oyuncular ile bir ordu kurmak ve kendi zombi ordusu bir saldırı planı! Hem zombi ve insan düşmanlara savaş Krallığı ve dost İmparatorluğu müttefikleri geliştirmek. En güçlü komutan olmak için gerekenlere var mı? last empire war z hilesi Son İmparatorluk Savaşı Z oyun savaş strateji oyunu için ücretsiz temalı bir zombi. Savaş yaklaşan zombi savaşına karşı İmparatorluğu korumak için asker ve kurtulan zombi. Etrafında bir ordu kurmak için, zombi savunma stratejisi artırmak ve özel etkinliklere katılmak dünyasından arkadaşları ile takım. Bölüm acımasız zombi warfare – zombi kıyamet hayatta eline Geçen Empire – Savaş Z imparatorluk büyümek için bir ordu lazım ve inşa!
Son İmparatorluk Savaşı Z Özellikleri:
Strateji Savaş Oyunları Ve İmparatorluk Savunma
*Strateji savaş oyunları zombi sonsuz bir kalabalık karşı çukur.
*Oyuncuların birlikte çalışması ve güçlü ikramiye elde teşvik eden bir imparatorluk inşa etme oyunları – Temel strateji!
Büyük ödülleri sırasında zombi savunma stratejisi oluşturmak *oyun olaylar ve normal hayatta zorluklar!
İttifak Üyeleri ile savaş Zombi Asker
*Savaş zombi askerleri ve diğer zombi kıyameti sırasında hayatta kalanlar.
*Dünya haritası üzerinde gerçek zamanlı saldırı zombiler ve İttifak üyelerini dünya ile sohbet.
*İmparatorluğunu genişletmek için zombi askerleri ve diğer kurtulanları yok etmek için İmparatorluğu ile müttefik savaş.
Zombi Ve İnsan Askerleri ile bir Ordu kurmak
* Düşmanları yok etmek ve İmparatorluğu savunmak ölümcül Zombi Asker bir ordu kurmak!
* Zombi kıyamet hayatta kalanları işe ve benzersiz savaş becerilerini ve strateji ile yükseltilebilir.
* Strateji her şeydir. Farklı Beceri Ağaçları oyuncular kahramanlarını geliştirmek için izin verir.
Savaşı Z zombi kıyamet hayatta kalmak için, ve Son İmparatorluğu İmparatorluğu savun zombi asker ordusu, savaş oluşturun! 

last empire war Hileli APK

Savaşı Z indirmek ve oynamak için ücretsiz, ancak öğeleri ve diğer hediyeler-app alımları sunuyor NOT: Son İmparatorluk. In-app alımları cihazınızın ayarları aracılığıyla devre dışı bırakılabilir.
PC için son İmparatorluk Savaşı Z im30.net tarafından Zombi temalı bir strateji oyunudur. Bu oyunu askerler, tren ve zehirli zombi yaratıklar sizin vatanı korumak için ittifaklar bulmak gerekir. Bir savaş zombi öldürmek için kullanacağınız bir anti-zombi ordusu ve forge silah oluşturmak gerekiyor. Strateji dolu ve zombi saldırılarından hayatta kalmak için yollar bulmak için tam bir bağlılık gerektirir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir