last battleground survival hileli Apk

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

Last Battleground Survival hileli APK  v1.0.9, uzun zamandır beklenen hayatta oyunların arasında. FPS ve hayatta kalma teması bulunan oyunumuz, ünlü oyun yapımcısı olan  ELEX tarafından yapıldı. Amacımız rakiplerle mücadele etmek ve hayatta kalmak. Oyun full hileli olmakla beraber, Grafikleri 3D olarak tasarlanmıştır.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

indirme linkleri

apk indir buton

oyun etiketleri

 last battleground survival hileli Apk indir

Son Savaş alanı: Hayatta en Son MUAYENE indiriyorsunuz. Son Savaş Boyutu: Hayatta  134797 üzerinden 5 Son Savaş hakkında ortalama 4.2: bir Hayatta kalma derecesi.
Son Savaş alanı: Hayatta kalma battle royale oyunu. Her maç 32 oyuncu alır ve ıssız bir adada koyar. Oyunun başlangıcında, tüm oyuncular tamamen boş bir adaya paraşütle verdi.
Oyun ilerledikçe, oyuncular silahsız bir şekilde adanın etrafında yayılır ve bulmak ve çeşitli silah ve öğeleri kullanmak gerekir.
Zaman geçtikçe, adanın “güvenli bölge”, küçülür ve bazı bölgelerinde de sadece bir oyuncu galip kalana kadar patlama yaşayacak. Güvenli bölge rastgele her maçta değişiklikler, daha taze, daha yoğun bir deneyim her zaman oyuncular sağlayan. Unutmayın, mümkün olduğunca çabuk ve daha sonra adada güvenli bölgeye taşımak silah ve malzeme bulmak.  Bu sadece bir oyun değil, bu battle royale!!! En Son Savaş alanı: Survival apk İndir. Son Savaş: Hayatta kalma hayatta kalma shooter oyunu. Her maç 40 oyuncu alır ve ıssız bir adada koyar. Oyunun başlangıcında, tüm oyuncular tamamen boş bir adaya paraşütle verdi. Oyun ilerledikçe, oyuncular silahsız bir şekilde adanın etrafında yayılır ve bulmak ve rakiplerini ortadan kaldırmak için çeşitli silah ve öğeleri kullanmak gerekir.

Zaman geçtikçe, adanın “güvenli bölge”, küçülür ve belli bölgelerde de bombardıman olacak. Oyuncular ve takımlar maç için ortadan sırasına göre sıralanır.

Güvenli bölge rastgele her maçta değişiklikler, daha taze, daha yoğun bir deneyim her zaman oyuncular sağlayan.
Unutmayın, mümkün olduğunca çabuk ve daha sonra adanın güvenli bölgeye taşımak silah ve malzeme bulmak.

Bu sadece bir oyun değil, bu hayatta kalmak için savaş!!!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir