Konusan Tom havuzda Hileli Apk İndir

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

Konuşan Tom Havuzda v3.6.3.5246 PARA HİLELİ APK,

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

İNDİRME LİNKLERİ

apk indir buton

Oyun video

[youtube=https://www.youtube.com/watch?v=AYhZArm6YdI&w=320&h=266]

oyun etiketleri

Konusan Tom Hileli İndir

Aslında bakmak zorunda kalmadan bir kedi sahibi olmanın zevk ister misin? Seninle takılmak çok samimi bir sanal kedi veren harika bir seçenek varsa da, Android için 2 Tom Kedi Konuşuyor. Bu uygulama tüm aile eğlendirmek eğlenceli bir ses değiştirici. Ederken daha genç kitlelere yönelik, uygulama herkes tarafından kullanılabilir, ve bir gitmek içiren birkaç gülüyor almak için emin.
Telefonunuza konuşun, hoş ve dostça 3D animasyonlu bir kedi çok tiz bir sesle tekrar edecektir. App bu sürümü ayrıca kedi daha canlı hissediyorum yapmak diğer özellikleri geniş bir yelpazesi var. Örneğin, komik çeşitli eylemler yapmasına izle kedi ile etkileşim.

Konusan Tom Hileli İndir

İlk uygulamayı kullandığınızda, standart veya çocuk modu kullanmak için bu seçeneği verilecektir. Çocuklarınız IAPs standart modda gösterilir iken herhangi bir in-app satın alma para harcamak, alt modu sağlar. Oynarken, kabarcıklar koleksiyonu tüm kedi farklı eylemler yapmak için basılabilir ekran tarafında görünür.
O dediğin kedi tekrar elde edememek üstüne de kazanmak veya jeton yeni kıyafetler kedi için harcamak satın alabilirsiniz. Bu çocuklar çok heyecanlı olacak bu güzel bir özellik. Ayrıntılı görünüyor kedi kendisini ve kalitesini kürk inanılmaz sevimli görünüyor.
Ne yazık ki Tom Cat 2 Ücretsiz Talking-app alımları, reklam ve diğer para kazanma stratejileri her türlü ile doludur, ve bu uygulama çok uzakta dönüşebilir. Ayrıca reklamlar olmadan bir versiyonu, bir dolar maliyeti. Talking Tom Cat 2 Ücretsiz bir popülerlik olduğunu kanıtlıyor, ayar, bir apartman dairesinde kendi adını taşıyan kahraman içeren bir afiş ile harika yeni eylemler ve animasyonlar, eğlenceli bir oyun ve Tom ve Dairesi için aksesuarlar için giyim kilidini açmak için kullanabilirsiniz oyun içi para birimi. Bu sürüm değişiklikleri tamamen görsel. Tom komik bir sesle söylediğin her şeyi tekrar yapar uygulamanın ana çekim, ses tanıma özelliği, orijinal kadar iyi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir