Kafa Topu 2 Hileli APK

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

Online Kafa Topu 2 v2.03 HİLELİ APK, futbol ve eğlence oyun sever yeğenlerim tarafından oldukça yüksek talip görüyordu. Oyunda amacımız kafayla oyunumuzu kazanmak. Birinci olmaya hazırmısınız?

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

OYUNUMUZun Videosu

[youtube=https://www.youtube.com/watch?v=A2OdAW-_sSM&w=320&h=266]

İNDİRME LİNKLERİ

apk indir buton 

 

oyun etiketleri

Kafa Topu 2 online hileli APK

Kafa topu 2 Konfederasyon Kupası için bilet fiyatları açıkladı – ‘obez’ olarak sınıflandırılır büyük destekçileri için özel bilet ile.Bu yaz yapılacak Konfederasyon Kupası Rusya, Portekiz, Almanya ve Şili ile birlikte katılacak sekiz ülke arasında yer alacak.2013’ten bu yana %25’e varan bilet fiyatları, Çarşamba sabahı açıklandı ve FIFA ‘obez’ taraftarları için özel bilet pazar kararı turnuva her maç için Kaş kaldırdı. Örgütün resmi web sitesinde, FIFA” obez kişiler “tanımlamak”eşit veya 35 kg/m2 aşan bir BMI ile insanlar”.

Koltuklar ev sahibi stadyumlar etrafında kolay erişim alanlarında ve ekstra geniş vardır.

Bileti satın alan destekçilerden bilet başvuru sürecinde “kişinin BMI ‘ yı belirten imzalı bir doktorun notunun sunulması” istenmektedir.

“Lütfen diğer hayranlara nazik davranın, ve eğer gerçekten ihtiyacınız varsa Sadece bu biletler için geçerlidir. Stadia yapılandırması nedeniyle sayıları sınırlıdır,” diye ekledi web sitesi.

Özel erişim bilet ve 2018 Dünya Kupası öncesinde Rusya’da triked olma olasılığı popüler kanıtlıyor eğer gelecekte FIFA turnuvalar için kalabilirler.
stekçileri Kategori bir grup maçları hem standart hem de obez koltuklar için 110 £fiyatlandırılır gibi daha büyük fiyatlar ödemek zorunda olmayacaktır. Son için bilet bu arada £199 kadar hayranları mal olacak.

5 Nisan’da turnuva için bilet satışları. FIFA zaten satış öncesi dönemde 48,504 bilet sattık iddia.

Bu, FIFA’nın daha büyük destekçileri için ayrı biletler üzerinde ilk kez denemeleri değil.Brezilya taraftarları 2014 Dünya Kupası için rahat koltuk fanlar kadar ağırlığında olabilir bir çift genişliğinde takviyeli koltuk için bilet satın alma seçeneği vardı 40 taş. Bu bilet bir doktor notu sağlanabilir eğer %50 indirim ile ilan edildi.

Ama güneş bu biletlerin bazı en ucuz standart koltuk iki kez fiyat satılıyor ortaya çıktığında bir tartışma yakında geliştirilmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir