HOTSPOT SHİELD ELİTE FULL indir

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

Hotspot Shield Elite full sürüm ,hem mobil hem pc olarak kullanılıyor. Toplamda 10 tane ülkenin gizliliğini kullanabiliyorsunuz. Bildiğiniz gibi normalde bazı ülkeler için para istiyor ama full sürümü hepsini kullanmanıza izin veriyor. Bununla beraber reklamsız sürümü deskteliyor. Yani reklamsız olarak kullanmanız mümkün.

Program GÖRÜNTÜLERİ

İNDİRME LİNKLERİ

apk indir buton

Eğer mobil kullanmak isterseniz mobil seçiniz. Daha hızlı çalışacaktır.

Etiketler:
 hotspot shield 5.8.4 sınırsız kullanım, hotspot shield apk elite, hotspot shield apk full, hotspot shield apk hack, hotspot shield apk mod, hotspot shield apk pro, hotspot shield elite apk, hotspot shield full apk, HOTSPOT SHİELD ELİTE FULL full telefon indir, HOTSPOT SHİELD ELİTE hileli indir, HOTSPOT SHİELD ELİTE mobil full indir, telefon vpn indir, hotspot shield elite katılımsız full indir, Mobil gizlilik indir.

hotspot shield elite apk android 

VPN Bağlantısı Özellikleri
PPTP ve L2TP/IPSec VPN bağlantısı özellikleri aşağıdaki bölümlerde açıklanmıştır.
Saklama
VPN teknolojisi, Veri ağı geçiş sağlayan bir başlık ile özel veri şifreleme için bir yol sağlar.
Kimlik doğrulama
VPN bağlantıları için kimlik doğrulama üç tür vardır:
Kullanıcı kimlik doğrulaması
VPN bağlantısı oluşturmak için, VPN sunucusundan VPN istemcisine uygun izinleri olan bağlantı ve doğrular deneyen VPN istemci kimlik doğrulaması. Eğer karşılıklı kimlik doğrulaması kullanılıyorsa, VPN istemcisi de VPN sunucusunun kimliğini doğrular, VPN sunucuları davrandığından karşı koruma sağlıyor.
PPTP veya L2TP/IPSec bağlantısı deneyen kullanıcı (EAP-TLS), Genişletilebilir Kimlik Doğrulama Protokolü-Aktarım Katmanı Güvenliği (PPP) Noktası tabanlı kullanıcı kimlik doğrulama protokolleri İşaret kullanarak,

 HOTSPOT SHİELD FULL indir

 Microsoft Challenge (MS-CHAP) karşılıklı kimlik Doğrulama Protokolü, Microsoft Challenge (MS-CHAP v2) 2 el Sıkışma Kimlik Doğrulama Protokolü (SPAP) Shiva Parola kimlik Doğrulama Protokolü ve Parola kimlik Doğrulama Protokolü (PAP) doğrulanır. PPTP bağlantıları için,-TLS, MS-CHAP ve MS-CHAP v2, EAP kullanmanız gerekir. EAP-akıllı kartlar veya MS-CHAP v2 kullanarak TLS karşılıklı kimlik doğrulama sağlar ve değişim kimlik bilgilerini en güvenli yöntem olarak tavsiye edilir.
L2TP/IPSec ile bilgisayar kimlik doğrulaması Uzaktan erişim istemci bilgisayarın güvenilen IPSec ile bilgisayar Düzeyinde Kimlik Doğrulaması gerçekleştirerek, L2TP/IPSec bağlantıları da doğrulayın.
Veri Doğrulama ve bütünlük Mobil vpn indir Veri bağlantısı diğer ucunda kökenli ve aktarım sırasında değiştirilmediğini L2TP/IPSec VPN bağlantısı üzerine gönderilen doğrulamak için, L2TP/IPSec paketlerinin sadece gönderici ve alıcı tarafından bilinen bir şifreleme anahtarı dayalı bir şifreleme sağlama toplamı içerir.
Veri Şifreleme
Veri VPN bağlantısı bitiş arasında koruma için şifreli olabilir. Veri şifreleme her zaman özel verileri Internet gibi ortak bir ağ üzerinden gönderildiği VPN bağlantıları için kullanılmalıdır. Şifrelenmemiş veriler yetkisiz durdurma açıktır. VPN bağlantıları için Yönlendirme ve Uzaktan Erişim-Noktaya Şifreleme (MPPE), PPTP ve L2TP IPSec şifreleme ile Microsoft Point kullanır.
Adres ve İsim indirSunucusu Ayırma
VPN sunucusu yapılandırıldığında, tüm VPN bağlantı arabirimi temsil eden sanal bir arabirim oluşturur. VPN istemcisi, VPN bağlantısı kurduğunda, sanal bir arabirimi VPN sunucusuna bağlı arabirimi temsil eden bir VPN istemci üzerinde oluşturulur. VPN istemcisi sanal arabirimi VPN sunucusu üzerindeki sanal bir bağlantı için, nokta oluşturma VPN bağlantı noktası için.

Vpn indir

VPN istemcisi ve VPN sunucusu sanal arayüzleri IP adresi atanmış olmalıdır. Bu adresler atama VPN sunucusu tarafından yapılır. Varsayılan olarak, bir VPN sunucusuna alır IP (DHCP) Dinamik Ana bilgisayar Yapılandırma Protokolü kullanarak kendisi ve VPN istemcileri için adresleri. Aksi halde, statik bir IP adresi havuzu bir veya daha fazla Adres aralıkları tanımlamak için IP ağ KİMLİĞİ ve alt ağ maskesi tarafından tanımlanan veya başlangıç ve bitiş IP adresleri her bir dizi yapılandırılabilir. Mobil VPN İNDİR (VPN bağlantısı için WINS) sunucuları (DNS) Etki alanı Adı Sistemi adı sunucusu atama, atama ve Windows Internet Ad Hizmeti de VPN bağlantısı kurma işlemi sırasında oluşur.
Tünel Genel Bakış
Tünel başka bir ağ üzerinden veri aktarımı için bir ağ altyapısını kullanarak bir yöntemdir. Transfer edilecek (veya yük) verileri başka bir protokol (veya paketleri) Kare olabilir. Bunun yerine, kaynak düğüm tarafından üretilen bir çerçeve gönderme, tünel protokolü ek bir üstbilgi çerçevesi içinde saklar. Ek başlık kapsüllü yükü Ara ağ geçiş sağlayan yönlendirme bilgilerini sağlar.
Sonra, saklanan paketler tünel bitiş noktaları arasında ağ üzerinden yönlendirilir. Saklanan paketler ağ üzerinden seyahat mantıksal yolu bir tünel denir. Kapsüllenmiş çerçeveleri ağdaki hedeflerine ulaştıktan sonra, çerçeve (başlık kaldırılır) de saklanır ve paketi son hedefe iletilir. Tünel paketleri (saklama, iletim, ve de-saklama) tüm bu süreç içerir.

Uzaktan erişim VPN bağlantıları, kullanıcıların evde yolda çalışma veya genel ağ, İnternet gibi tarafından sağlanan altyapıyı kullanarak özel ağ üzerindeki bir sunucuya erişim sağlar. Kullanıcı açısından bakıldığında VPN (VPN istemcisi) bilgisayar ve kuruluşun sunucusu arasında noktadan noktaya bir bağlantıdır. Sanki veriler ayrılmış özel bir bağlantı üzerinden gönderilirse mantıklı görünür, çünkü, paylaşılan veya ortak ağ gerçek altyapısı önemli.
Siteden siteye VPN
– (Aynı zamanda router olarak da bilinir) site VPN bağlantıları için router VPN bağlantıları için Site kuruluşların güvenli iletişim sağlamak için yardımcı olurken ayrı ofisleri ortak bir ağ üzerinden diğer kurumlarla arasındaki bağlantıları ya da yönlendirilmiş olmasını sağlar. İnternet üzerinden yönlendirilmiş bir VPN bağlantısı, mantıksal olarak özel bir WAN bağlantısı olarak çalışır. Ağlar aşağıdaki şekilde gösterildiği gibi İnternet üzerinden bağlı olduğunda, yönlendirici bir VPN bağlantısı üzerinden başka bir yönlendirici paketleri iletir. Yönlendiriciler, VPN bağlantıları, veri bağlantısı katmanı bağlantısı olarak çalışır.
Bir siteden siteye VPN bağlantısı özel bir ağın iki bölümünü birbirine bağlar. VPN sunucusu, VPN sunucusuna bağlı ağ için yönlendirilmiş bir bağlantı sağlar. (VPN istemcisi) çağrı yönlendirici (VPN sunucusu) yanıtlama yönlendiricisi için kendi kimliğini doğrular ve karşılıklı kimlik doğrulama için, yanıtlama yönlendiricisi arama yönlendiricisi için kendi kimliğini doğrular. -Site VPN bağlantısı için bir site, her iki router arasında VPN bağlantısı üzerinden gönderilen paketleri Başlangıç noktaları tipik olarak yönlendiriciler.
VPN Internet Üzerinden İki Uzak site bağlantısı
VPN Internet Üzerinden Uzak site bağlantısı
VPN Bağlantısı Özellikleri
PPTP ve L2TP/IPSec VPN bağlantısı özellikleri aşağıdaki bölümlerde açıklanmıştır.
Saklama
VPN teknolojisi, Veri ağı geçiş sağlayan bir başlık ile özel veri şifreleme için bir yol sağlar.
Kimlik doğrulama
VPN bağlantıları için kimlik doğrulama üç tür vardır:
Kullanıcı kimlik doğrulaması

Uzaktan erişim istemci bilgisayarın güvenilen IPSec ile bilgisayar Düzeyinde Kimlik Doğrulaması gerçekleştirerek, L2TP/IPSec bağlantıları da doğrulayın.
Veri Doğrulama ve bütünlük
Veri bağlantısı diğer ucunda kökenli ve aktarım sırasında değiştirilmediğini L2TP/IPSec VPN bağlantısı üzerine gönderilen doğrulamak için, L2TP/IPSec paketlerinin sadece gönderici ve alıcı tarafından bilinen bir şifreleme anahtarı dayalı bir şifreleme sağlama toplamı içerir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir