HOMESCAPES Hileli Apk

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

Homescapes v1.2.0.900 para hileli apk, uzun zamandır beklenen ve talep edilen Apk’ler arasında yer alıyordu. Playrix Games tarafından tasarlanmış olan oyunumuz, Android’ten indirme rekorları kırıyor. Oyunda amacımız evimizi güzelleştirme ve tasarım yapmak. Homescapes Play Store’da 2.620.000’den fazla indirilmiş olup 3d grafik motorununa sahiptir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

İndirme linkleri

 http://bc.vc/NUpcWJi

Oyun etiketleri

HOMESCAPES Hileli Apk indir

Sınırsız yaşıyor veya para almak için hileler, kesmek ve uygulamaları vardır, mejoress.com bu avantajı kullanma taraftarı değiliz, ne de cep telefonu ya da Android veya iOS telefonlarında bu yazılımın kullanımı dayandık rağmen. Onun yerine, aynı derecede yararlı olduğunu umuyoruz ipuçları ve püf noktaları HomeScapes bir dizi bırakacaktır.Bu arada, bilmiyorum, GardenScapes aynı geliştiricilerin ve çok benzer. Ancak bu sefer tüm eylem konak yerine bahçe içinde ayarlanır. HOMESCAPES Hileli Apk  Hileler ile başlamadan önce, her düzeyde ne yapmamız gerektiğini bildirin. Her zaman bir hedef için sormak için gidiyoruz, genellikle (bardaklar, lambalar, düğmeler, kravat, kitap, vb.) nesneleri için, vb çime dönüştürmek.Bunu başarmak için satır form için fiş veya nesneleri hareket etmek zorunda olacak. En azından yok olmasına neden olmaz biz 3 simgeleri satır yaptığımız zaman, ve böylece yeni nesneler delikleri doldurun.

Eğer sıralama ve eşleştirme oyunları gibi, burada bulabilirsiniz ne de sürpriz olmayacak. Her oyun gibi özellikleri vardır, ancak:

Size yardımcı olabilecek temel ipuçları Bir çift vardır:

Muhbir : Eğer hareket ve bak yoksa cips nasıl hareket göreceğiz. Bulmacanın en büyük hamleyi yapabilirsiniz. Jeton sayısı daha fazla hareket olabilir, bu nedenle en iyi seçenek olmaya gerek yok. Ama asla herhangi bir daha fazla hareket olacaktır.
Birçok seçenek yok şüpheniz Olduğunda, aşağıdan cips taşırken altında. Genellikle bulmacalar kilidini olanlar onlar.
Ne yapacağını, patlayıcı konsantre olmaya çalışmayın Zaman patlayıcı. Her biri için:
HİLELER HOMESCAPES – POMPALARI

4 belirteçleri kırmak için çıkmalıyız bomba ya da patlama elde edebilmek için. Yani bulmaca ile bize çok yardımcı olacak gibi bu hareketler bakmaya devam edelim:

Arka arkaya 4 roket : Kombinasyon, değişen ya da iki kere basın sonra kalır (dikey) (yatay) tüm satır veya sütun sonu.
5 bomba : Kombinasyon, 2 kare bir alanı kırmak
Kare 4 kağıt Uçak : Kombinasyon, yukarıdaki kutuları kırın, Aşağı, Sol ve sağ ve bir bulmaca ile rastgele
Gökkuşağı Top : üst üste 5 Birleştirin, bunu değiştirdiğiniz için SEKME içine birkaç rasgele bulmacalar dönüştürmek ve onları kırmak
İdeal zincir patlamalar. Örneğin, bir bomba satırlar veya sütunlar yok edecek, ve böylece çok daha fazla cips kırabiliriz yakındaki tüm roketleri aktive edecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir