Gta 5 online Hile

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

GTA-5 -MENU-HACK

Kullanımı

Dosyayı indirin ve rardan çıkarınız.

  çıkardığınız dosyanızı kopyalamayı seçiniz ve kurulu göstermiş olduğumuz konumun içine gönderiniz. steamapps/common/Grand Theft Auto V dosyası
Ardından oyunu yönetici olarak çalıştırmanız yeterlidir. Normal giriş yapmanız yeterli.

Menüyü çalıştırmak için insert tuşuna basınız ve  Self pencerisinin açıldığını göreceksiniz.

Dayınıza teşekkür etmeyi unutmayınız


[youtube https://www.youtube.com/watch?v=OoCxOD5UV3k]


Etiketleri:

GTA 5 PC ONLİNE MENU HACK

Rockstar Games GTA 5 17 Eylül 2013 tarihinde başlattı. Serbest bırakıldıktan sonra oyun teknik bir başyapıt ve iptila bir başlık olarak karşılandı. Kayıtları onlarca GTA 5 tarafından kırıldı ve çoğu insan yılın oyunu olarak görüyorlar. Bazı insanlar abartılı bir iddia değildi şimdiye kadar yapılmış en iyi oyun, aradı bile. Bunu unutmayın, gerçekler ve popüler oyun çevreleyen çerez bol ortalama bir insan şaşırtacak. Bilmeye değer olan Grand Theft Auto V hakkında bazı bilgiler şunlardır.

Gta 5 hilesi

Kalkış günü, Grand Theft Auto V satış için şaşırtıcı bir 800 milyon dolar olarak gerçekleşti. Toplam eğlence ürünleri, film ve video oyunları da dahil olmak üzere duyulmamış olan üç gün, bir ağır 1 milyar dolara ulaştı. Bu grosses bazı hangi yıl yapılmıştı kurulu yukarı ve satış rekorları kırdı. Gta 5 para hilesi  Bu nedenlerle, GTA V tarihin en büyük eğlence başlatmak olarak kabul edilir, ve çoğu oyun 10 yıl boyunca, üç gün bırak şu rakamlara ulaşabilir.

Gta 5 hileli

PC sürümü bir hafta içinde geliyor olsa da GTA V sadece PS4 ve Xbox Bir başlattı. Bu başlık kullanılabilir Wii U. ayrıca her büyük konsol şu Anda yapar, oyunun 35 milyon civarında kopya yayımlandıktan sonra satıldı. Şimdiki nesil konsolları için bağlantı noktaları bir veya iki yıl içinde satılan 50 milyon kopya oyun itebilir. Bu rakam tüm zamanların en çok satan video oyunu GTA V tek yapacağı ve birkaç son oyunları gerçekleştirmek mümkün olan bir başarı değil.

Devasa Bir Oyun Haritası

Grand Theft Auto V oyun haritası GTA IV, GTA kombine: San Andreas ve Red Dead Redemption haritalarının daha büyük. Bir düzine kilometre karelik çok büyük bir şey ve bir ucundan diğerine geçiş oldukça uzun bir zaman alır. Aslında, birkaç saat diğer haritanın bir çapraz köşesinden mesafe yürümek için gereklidir. Oyun dünyasında her şey ölçeğine bakıldığında gerçek hayatta Manhattan daha büyük. Hiç şüphesiz, GTA V gerçek boyutu ve derinliği olan devasa bir oyundur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir